Soczewki jednodniowe to jedna z najwygodniejszych form takiej korekcji wzroku. Nadaje się dla każdego, kto pragnie komfortu i oszczędności czasu, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego widzenia w każdej minucie. Soczewki kontaktowe jednodniowe to doskonały wybór, jeśli właśnie na tym Tobie zależy.

Soczewki jednodniowe dostępne są w wersji sferycznej dedykowanej krótkowzroczności i dalekowzroczności, jednak w naszej ofercie odnajdziesz również soczewki jednodniowe toryczne dla osób z astygmatyzmem. Osoby po 45. roku życia znajdą z kolei dla siebie soczewki jednodniowe progresywne. Sam widzisz, że tak naprawdę soczewki jednodniowe są dla każdego, kto tylko zapragnie je założyć.

Często do soczewek kontaktowych jednodniowych najbardziej przekonuje łatwość użytkowania i oszczędność czasu. Codziennie masz na oczach świeże soczewki jednodniowe, nie musisz ich czyścić, ani przechowywać w specjalny sposób. Te soczewki jednorazowe po prostu wyciągasz z blistra, zakładasz na oczy, a po czasie, w którym są Tobie potrzebne, zdejmujesz z oczu i wyrzucasz. To dokładnie takie proste!

Soczewki jednodniowe to także oszczędność pieniędzy dla osób, które noszą soczewki kontaktowe naprzemiennie z okularami korekcyjnymi. Jeśli nie korygujesz wzroku przy pomocy soczewek codziennie, a tylko od czasu do czasu, to takie soczewki jednorazowe są najlepsze. Otwierasz tylko jedną parę soczewek, a po ich użytkowaniu wyrzucasz.

Soczewki jednodniowe cena

Jeśli wciąż zastanawiasz się ile kosztują soczewki jednodniowe i obawiasz się, że Cię na nie stać, to uspakajamy, że cena soczewek jednodniowych zaczyna się już od około 30 złotych za 30 sztuk. To niewielki wydatek, biorąc pod uwagę wygodę, na jaką możesz liczyć decydując się na szkła kontaktowe jednodniowe. Oczywiście cena soczewek jednodniowych często zależy od materiału, z jakiego zostały wykonane, a także z dodatkowych ulepszeń, jakie zastosowano w takich soczewkach dziennych. Tak naprawdę to, ile kosztują soczewki jednodniowe zależne jest od wielu czynników, ale każdy może odnaleźć produkt w cenie idealnej dla siebie i na każdą kieszeń.

Soczewki jednodniowe opinie

Osoby, które zdecydowały się spróbować nosić soczewki jednodniowe, chwalą je za wygodę i praktyczność. Soczewki jednodniowe opinie mają zatem w większości bardzo pozytywne, gdyż jeśli są dobrane przez specjalistę, mogą służyć naprawdę długo, ułatwiając codzienne życie z wadą wzroku. Dobre zdanie na ich temat mają również osoby bardzo aktywne, które potrzebują dużej wygody i swobody. Zatem sportowcy noszący soczewki jednodniowe opinie mają najlepsze. Soczewki kontaktowe jednodniowe nie spadają, nie parują i nie ograniczają widzenia nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Soczewki dzienne

Jeśli zdecydujesz się na soczewki jednodniowe, to najważniejsze jest użytkować je zgodnie z ich przeznaczeniem i zaleceniami producenta. Godnym uwagi faktem jaki powinno się zapamiętać, to że są to soczewki dzienne, to znaczy, że nie wskazane jest spanie w takich szkłach kontaktowych jednodniowych, ani drzemanie. Soczewki dzienne są przeznaczone do noszenia przez 1 dzień, więc nie zaleca się użytkowania soczewek jednodniowych przez 2 dni lub więcej. Soczewki jednodniowe noszone zgodnie z ich przeznaczeniem zagwarantują zdrowe i pięknie wyglądające oczy każdego dnia.