ZESTAW TESTOWY: 2 szt. soczewek EyeLove Deluxe + płyn EyeLove Comfort PLUS 100 ml + pojemnik na soczewki

54,00 

Soczewki Eyelove DeLuxe 1 szt.

Moc:
wysyłka do 24 godzin

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Kuriera DPD (przedpłata 17,99 zł, pobranie 19,99 zł)
- Poczty Polskiej (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Paczka w Ruchu (przedpłata - 14,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Bezokularow.pl S.A., ul. Podkomorska 5, 62-200 Gniezno, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 32 738 11 70) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

Alesoczewki.com - reklamacja
Bezokularow.pl S.A.

ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

UWAGA! Oferta LIMITOWANA :)
Jeśli masz różne wady na oczach, wpisz w polu UWAGI w koszyku moce swoich soczewek - wyślemy wówczas 1 sztukę soczewek na oko lewe i 1 sztukę na oko prawe w wybranych parametrach.

Zestaw testowych soczewek miesięcznych

W zestawie otrzymasz 2 sztuki soczewek miesięcznych EyeLove Deluxe + mały płyn EyeLove Comfort PLUS 100 ml + pojemnik na soczewki.

EyeLove Deluxe to soczewki sferyczne służące do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności, przeznaczone do noszenia w trakcie dnia przez cały miesiąc. Stworzone z materiału silikonowo-hydrożelowego o wysokiej tlenoprzepuszczalności.


EyeLove Comfort PLUS 100 ml (z hialuronianem sodu!)

Nadal rozglądasz się w poszukiwaniu dobrej jakości płynu do soczewek? Wszystkie dotychczasowe produkty nie pomagały na odczuwanie suchości oka oraz dyskomfortu? Idealny dla Ciebie będzie płyn pielęgnacyjny najwyższej klasy - EyeLove Comfort PLUS z dodatkiem hialuronianu sodu.
 
Jak tylko wypróbujesz ten płyn do soczewek, poczujesz różnicę na lepsze i pozostaniesz przy tym wyborze na długo. EyeLove Comfort PLUS to nie tylko czyszczenie i dezynfekcja szkieł kontaktowych, ale również skutecznie nawilżał.
 

Dlaczego EyeLove Comfort PLUS jest taki wyjątkowy?

  • Zapewnia długotrwały efekt nawilżenia, nawet przez 12 godzin noszenia,
  • minimalizuje ryzyko zaczerwienień i suchości oczu, dzięki obecności w składzie hialuronianu sodu,
  • nie wymaga dodatkowego pocierania soczewki podczas pielęgnacji (należy jednak pamiętać, że pocieranie da dodatkową gwarancję czystości)
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane