EyeLove Basic 1-Day 30 sztuk

59,99 
Wybierz Moc:
Ilość
wysyłka proszę wybrać parametry

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

 • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
 • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
 • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
 • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Jednodniowe soczewki kontaktowe EyeLove Basic są najlepszym wyborem, ktory łaczy jednocześnie względy ekonomiczne, jak i jakość produktu.

EyeLove Basic 1-Day korygują krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Są niezwykle komfortowe, miękkie i delikatne, wykonane są z materiału hydrożelowego z uwodnieniem na poziomie 58%. Na dodatek soczewki EyeLove Basic 1-Day posiadają także filtr UV.

Czy soczewki EyeLove Basic 1-Day są dla mnie? Tak, jeżeli:

 • jesteś alergikiem
 • preferujesz codzienną wymianę soczewek na nowe
 • szukasz soczewek wysoko uwodnionych
 • masz wrażliwe oczy
 • nie tolerujesz soczewek silikonowo-hydrożelowych
 • nie nosisz soczewek codziennie
 • uprawiasz sport
 • często podróżujesz
 • często pływasz lub chodzisz na basen
 • cenisz codzienną wygodę i brak konieczności codziennej pielęgnacji soczewek

Komfort i miękkość

Materiał hydrożelowy z jakiego zostały wykonane soczewki EyeLove Basic 1-Day jest niesamowicie miękki i delikatny, a dzięki temu soczewki są bardzo komfortowe przez cały dzień użytkowania. Soczewki te są polecane każdemu, kto szczególnie zrwaca uwagę na komfort.

Wysoka jakość obrazu

EyeLove Basic 1-Day mają asferyczną budowę, a dzięki temu obraz jest jeszcze wyraźniejszy i ostrzejszy. Asferyczna budowa powoduje wyeliminowanie jakichkolwiek zniekształceń obrazu.

Filtr UV

Oczy są szczególnie narażone na niebezpieczne działanie świetła ultrafioletowego, zatem w soczewce EyeLove Basic 1-Day zastosowano odpowiednie filtry UVA oraz UVB. To dodatkowy atut.

Dodatkowa warstwa antybakteryjna

Soczewki są bardzo bezpieczne i zdrowe. Przednia powierzchnia soczewek została pokryta dodatkową powłoką antybakteryjną. Sprawia to, że soczewki  nie przyciągają zabrudzeń, pyłków są bardziej odporne na gromadzenie się drobnoustrojów.

Jednodniowy tryb wymiany soczewek

Soczewki jednodniowe to najzdrowszy dla oczu tryb użytkowania. Codziennie na oczy zakładane są nowe soczewki. Dodatkowo soczewki jednodniowe nie wymagają dodatkowej pielęgnacji - po prostu po całodniowym użytkowaniu zostają wyrzucone.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane