Czujesz, że Twoje oczy są suche, pieką i swędzą? A może są zaczerwienione? W tej sytuacji ukojenie przyniosą krople do oczu. Dzięki nim zapewnisz sobie komfort oraz prawidłowe nawilżenie. Nieprzyjemne objawy zmęczenia oczu lub skutki sezonowej alergii znikną.

Warto mieć zawsze pod ręką buteleczkę z kroplami, by w trudnych sytuacjach zakroplić oczy. Szczególnie przydadzą się na biurku przy komputerze, w kieszeni podczas alergii lub w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach. W tych codziennych okolicznościach Twoje oczy są narażone na wysychanie i zmęczenie.

Dobre krople do oczu

Co powinny zwierać w składzie dobre krople do oczu? Przede wszystkim środki nawilżające i łagodzące – najlepiej naturalne. Wśród wszystkich składników wyróżniają się: rumianek, kwas hialuronowy, aloes, czy świetlik. To naturalne składniki, które wykazują bardzo dobre właściwości zwilżające i kojące. Produkty, które zwierają większość z tych składników to, np. krople do oczu EyeLove Natural lub EyeLove Aloe. Te krople warto stosować profilaktycznie każdego dnia, zwłaszcza jeśli jesteś alergikiem lub spędzasz dużo czasu przed komputerem.

Jakie krople do soczewek

Jeśli jesteś użytkownikiem soczewek kontaktowych to na pewno wiesz jak bardzo przydatne są krople do oczu przy soczewkach. Zwłaszcza, gdy nieoczekiwanie podrażnią Cię soczewki, które nosisz pierwszy raz. Dlatego wybierając krople do soczewek zwróć uwagę, czy na opakowaniu na pewno znajduje się informacja, że krople można stosować wraz z soczewkami. Wszystkie krople, które znajdują się w naszym sklepie są przeznaczone do używania wraz z soczewkami.

Krople do oczu bez konserwantów

Jeśli szukasz kropli do oczu bez konserwantów i fosforanów to polecamy krople EyeLove Comfort Monodose, które są w wygodnych ampułkach. Dzięki temu użycie kropli jest jednorazowe i sterylne. Nadają się idealnie, by wziąć je ze sobą w podróż lub żeby mieć po kilka ampułek w różnych miejscach. Świetnie nadadzą się również dla użytkowników soczewek kontaktowych.

Nawilżające krople do oczu

Okres wiosenny, kiedy wszystkie rośliny pylą może być naprawdę uciążliwy. Dlatego nawilżające krople do oczu są szczególnie przydatne osobom, które cierpią na sezonowe alergie. Zwłaszcza, jeśli są to specjalne krople do oczu na alergię. Nawilżanie oczu podczas alergii może okazać się kluczowe. Krople do oczu na alergię pozwolą Ci zapobiec dodatkowym podrażnieniom.

Krople nawilżające do oczu są również wybawieniem dla osób, które borykają się z zespołem suchego oka lub po prostu ich oczy mają skłonności do szybkiego przesuszania się. Tego typu krople do oczu mają w swoim składzie większe stężenie kwasu hialuronowego, który długotrwale i szybko nawilża oko. Dzięki temu możesz uniknąć podrażnień, a Twoja rogówka się zregeneruje. Do takich kropli należą m.in. EyeLove Dry Eye Drops.

Krople do oczu nawilżające to najpopularniejszy rodzaj kropli. Łagodzi on większość nieprzyjemnych objawów i daje poczucie świeżości. Dlatego warto stosować krople profilaktycznie, np. rano i wieczorem.

Krople na czerwone oczy

Zaczerwienione oczy mogą być skutkiem różnych czynników. Zbyt długie wpatrywanie się w ekran komputera, przemęczenie, alergia, klimatyzacja lub alkohol mogą należeć do tych czynników. W takiej sytuacji warto zastosować tzw. krople na czerwone oczy, czyli te, które zawierają maksymalne stężenie kwasu hialuronowego oraz składniki łagodzące. Dzięki nim poczujesz delikatny chłód na oczach oraz natychmiastową ulgę.

Krople do oczu cena

Istnieje wiele rodzajów kropli do oczu. Dlatego ceny mogą być zróżnicowane w zależności od ich przeznaczenia, marki, składu, czy pojemności. Jednak mimo wszystko nie jest to drogi zakup. Standardowe, dobre krople kosztują ok. 14 złotych. Dlatego tym bardziej warto mieć buteleczkę kropli zawsze pod ręką. Zwłaszcza, że w naszym sklepie znajdziesz każdy rodzaj kropli w korzystnych cenach.