TOTAL30® MULTIFOCAL 6 szt.

229,99 

Moc: Addycja: Ilość:
wysyłka proszę wybrać parametry

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Total30 Multifocal to nowe, miesięczne progresywne soczewki kontaktowe od firmy Alcon. Powstały z połączenia wysokiej jakości materiałów z nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami. Wszystko po to, by dostarczyć osobom z prezbiopią soczewki kontaktowe jakich potrzebują.

Soczewki progresywne alternatywą dla okularów

Soczewki progresywne Total30 Multifocal to szkła kontaktowe, które dzięki wieloogniskowej konstrukcji skutecznie korygują wzrok we wszystkich odległościach. Zapewniają widzenie dobrej jakości zarówno z bliży, jak i z dali. Z tego powodu, soczewki miesięczne Total30 Multifocal rekomendowane są dla osób ze starczowzrocznością. Prezbiopia to wada wzroku, która dotyka najczęściej osoby po 40. roku życia. Objawia się m.in. koniecznością oddalenia drobnego tekstu na etykietach lub ulotkach, w celu jego prawidłowego odczytania. Dobrze dobrane szkła Total30 Multifocal dzięki innowacyjnym rozwiązaniom mogą skutecznie zastąpić okulary progresywne, gwarantując wygodę i praktykę.

Nowatorskie technologie

Soczewki miesięczne Total30 Multifocal zostały wyprodukowane przy użyciu najnowszych, zaawansowanych technologii optycznych. 

Technologia Celligent® to innowacyjna, unikalna dla soczewek Total30 formuła, która sprawia, że powierzchnia soczewki naśladuje naturalną rogówkę oka. Tworzy na szkle kontaktowym warstwę ochronną, która pełni funkcję bariery przed osadami lipidowymi i bakteriami. 

Water Gradient® Technology to nowatorskie zastosowanie, które pozwala na zatrzymanie prawie 100% wody na powierzchni szkła kontaktowego. Dzięki temu zapewnia soczewce maksymalne nawilżenie, co pomaga zachować pełną wygodę noszenia przez cały miesiąc, ale nie tylko! Soczewki Total30 Multifocal pozostają niewyczuwalne przez cały dzień użytkowania, ponieważ przyciągają i zatrzymują wilgoć.

Kompleksowa ochrona oczu przed promieniami 

Te progresywne szkła kontaktowe zostały zaopatrzone w kompleks filtrów, który skutecznie chroni oczy przed działaniem szkodliwych promieni UVA i UVB. Dodatkowo, filtr HEVL zabezpiecza wzrok przed wysokoenergetycznym światłem widzialnym - światłem niebieskim, które na co dzień oddziałuje na nas z różnych monitorów i ekranów.

Miesięczny tryb wymiany soczewek 

Progresywne szkła kontaktowe Total30 Multifocal to soczewki miesięczne. Skierowane są przede wszystkim do osób, które korzystają z tej metody korekcji wzroku na co dzień. Total30 Multifocal możesz zakupić w mniejszym, 3 sztukowym opakowaniu, jak również w opakowaniu zawierającym sześć sztuk soczewek. Jeśli doskwiera Tobie tylko jedna wada wzroku, zakup większego opakowania zapewni Ci zapas szkieł na około 90 dni. Gdy potrzebujesz korygować dwie wady, możesz sięgnąć po dwa opakowania zawierające 3 sztuki. Wybór zależy od Ciebie. Warto mieć na uwadze, że większe opakowanie oszczędza Twój czas, a dodatkowo jest również bardziej korzystne cenowo. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane