FreshLook Dimensions® 2 szt.

74,99 

Moc: Kolor: Ilość:
wysyłka 1-5 dni roboczych

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 14,99 zł, pobranie - 17,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Bezokularow.pl S.A., ul. Podkomorska 5, 62-200 Gniezno, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 32 738 11 70) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

Alesoczewki.com - reklamacja
Bezokularow.pl S.A.

ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 4 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

 

W tej ofercie kupisz soczewki w mocy: 0,00 (PLAN)

Soczewki Freshlook Dimensions firmy Ciba Vision to innowacyjne miesięczne soczewki kontaktowe, które wyraźnie wzmacniają naturalną barwę tęczówek u osób z jasnymi oczami. Dostępne są soczewki Freshlook Dimensions w trzech kolorach: lazurowym, oceanicznego błękitu oraz morskiej zieleni. Ponieważ soczewki nie zakrywają całkiem naszych tęczówek, a jedynie wzmacniają ich kolor, finalny efekt jest nadzwyczaj naturalny.Kolorowa część soczewki jest półprzezroczysta, dlatego też jej delikatna barwa dobrze współgra z naturalnym kolorem oczu szarych, niebieskich lub zielonych.

Założenie soczewek sprawia, że nasze oczy wydają się być o wiele większe, spojrzenie nabiera głębi. Kolorowe soczewki miesięczne Freshlook Dimensions wyprodukowano z nowoczesnego materiału Phemfilcon A, który cechuje się wysokim uwodnieniem. Soczewki te pielęgnujemy naturalnie tak samo jak soczewki bezbarwne.

 

 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Soczewki "Aqua"
Soczewki bardzo dobrej jakości. Paczka doszła szybko.
Efekt jest subtelny, oczekiwałam czegoś mocniejszego i nieco bardziej powięszającego oczy, jednak jestem zadowolona. Nie zakupiłabym ich jednak z obecną wiedzą. Polecam dla naturalnego efektu.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane