Soczewki Eyelove Deluxe Toric 6 szt.

107,99 
Wybierz Moc:
Wybierz Moc cylindra:
Wybierz Oś:
Ilość
wysyłka do 30 dni roboczych

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Poczty Polskiej (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 14,99 zł, pobranie - 17,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Bezokularow.pl S.A., ul. Podkomorska 5, 62-200 Gniezno, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 32 738 11 70) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

Alesoczewki.com - reklamacja
Bezokularow.pl S.A.

ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

 • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
 • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
 • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
 • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Jeżeli danej mocy soczewek nie posiadamy na magazynie to minimalny czas realizacji wynosi do 30 dni. W przypadku pytań o dostępność konkretnych parametrów soczewek zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Obsługi Klienta.

 

EyeLove Deluxe Toric – nowość!

To soczewki toryczne służące do korekcji astygmatyzmu, przeznaczone do noszenia dziennego przez miesiąc.

Stworzone z zaawansowanego materiału silikonowo-hydrożelowego soczewki EyeLove Deluxe Toric sprawią, że odczuwany komfort będzie towarzyszyć Tobie każdego dnia przez cały okres użytkowania szkieł kontaktowych.

Innowacyjne technologie materiału soczewek EyeLove Deluxe Toric

Zastosowana podczas produkcji innowacyjna technologia MeniSilk™ sprawia, że nowe soczewki z rodziny EyeLove są zdrowe i wygodne dla użytkowników. Dodatkowe nawilżenie oraz wysoki współczynnik tlenoprzepuszczalności sprawia, że soczewki EyeLove Deluxe Toric są bardzo komfortowe i niemalże niewyczuwalne na oczach.

Dzięki wykorzystaniu w materiale soczewek technologii NanoGloss™, są one bardziej odporne na zanieczyszczenie i bakteria przez co dłużej możemy cieszyć się świeżością i czystością szkieł kontaktowych EyeLove Deluxe Toric.

Wygodne zakładanie i zdejmowanie soczewek

Na powierzchni soczewek EyeLove Deluxe Toric znajdują się również odpowiednie oznaczenia strony soczewek dla ułatwienia codziennej aplikacji soczewek na oko.

Ponadto specjalne asymetryczne cienkie strefy stabilizujące, w jakie zostały wyposażone soczewki EyeLove Deluxe Toric zapewnią osobom z astygmatyzmem, lepszą ostrość widzenia co ma ogromne znaczenie przy tej wadzie wzroku.

Dlaczego EyeLove Deluxe Toric?

 • Większe zdrowie oczu
 • Zaawansowany materiał soczewek
 • Wysokie uwodnienie
 • Elastyczny i miękki materiał
 • Wysoka tlenoprzepuszczalność soczewek
 • Najbardziej nowoczesny materiał wykonania - silikonowo-hydrożelowy
 • Dostępne w opakowaniach 6-sztukowych
 • Znaczniki ułatwiające zakładanie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane