Acuvue Oasys for Astigmatism 6 szt.

87,99 

Moc: Moc cylindra: Oś: Ilość:
wysyłka 1-3 dni robocze

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Kuriera DPD (przedpłata 17,99 zł, pobranie 19,99 zł)
- Poczty Polskiej (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- DHL Punkt Odbioru (m.in. sieć Żabka, Shell) - przedpłata - 15,99 zł
- Paczka w Ruchu (przedpłata - 14,99 zł, pobranie - 17,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Bezokularow.pl S.A., ul. Podkomorska 5, 62-200 Gniezno, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 32 738 11 70) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

Alesoczewki.com - reklamacja
Bezokularow.pl S.A.

ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 6 na 6 (opinii: 2) DODAJ OPINIĘ

80% parametrów Acuvue Oasys for Astigmatism posiadamy w naszym magazynie
Wysyłka w 24h!

*pozostałe parametry wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys for Astigmatism to specjalne soczewki dla astygmatyków. Wykonane są one z nowoczesnego materiału Senofilcon A, który zawiera 38% wody i pozwala na dokładne dopasowanie soczewki.Przy produkcji soczewek zastosowano naturalnie nowoczesną technologię HYDRACLEAR Plus, dzięki której soczewki stale pozostają optymalnie uwodnione. Co istotne, wykorzystaniu tutaj także ASD (Accelerated Stabilisation Design - Projekt Przyspieszonej Stabilizacji) – za sprawą tej konstrukcji soczewka utrzymuje się w odpowiedniej pozycji dzięki wykorzystaniu siły mrugnięć. Czas jej stabilizacji nie przekracza 60 sekund. Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism cechują się wysoką przepuszczalnością tlenu: 98% przy otwartych oczach i 95% przy oczach zamkniętych. Można je nosić zarówno w trybie dziennym (przez dwa tygodnie), jak i w trybie przedłużonym – przez tydzień (bez zdejmowania ich na noc). Soczewki mają filtr UV.

 

BC: 8,60

 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: tanio i szybko
Tutaj znalazłam interesujące mnie soczewki w najniższej cenie. Poza tym szybka wysyłka i możliwość dostawy paczkomatem. Polecam!
napisał/a: Opinia
Polecam strone jak i same soczewki. Szybka wysyłka i dostawa, a produkt z długą datą ważności. Szczerze polecam.
Pokazuje 1-2 z 2 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane