Krople EyeLove Dry Eye Drops - 0,4% hialuronianu sodu

19,99 
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Kuriera DPD (przedpłata 17,99 zł, pobranie 19,99 zł)
- Poczty Polskiej (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- DHL Punkt Odbioru (m.in. sieć Żabka, Shell) - przedpłata - 15,99 zł
- Paczka w Ruchu (przedpłata - 14,99 zł, pobranie - 17,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Bezokularow.pl S.A., ul. Podkomorska 5, 62-200 Gniezno, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 32 738 11 70) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

Alesoczewki.com - reklamacja
Bezokularow.pl S.A.

ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Jeżeli poszukujesz naprawdę mocnego, silnego nawilżenia oczu - konicznie psrawdź krople EyeLove Dry Eye, które maja w składzie aż 0,4% hialuronianu sodu! Dodatek ekstraktu z oczaru wirginijskiego gwarantuje ulgę i ukojenie zmęczonym oczom.

Produkt ten jest dedykowany przede wszystkim dla osób z bardzo częstymi i sporymi problemamy z suchościa oczu, a także dla osób cierpiących na zespół suchego oka, co czyni go produktem z najwyższej półki.

Krople te dzięki szczególnie wyselekcjonowanym składnikom naturalnym są idealne także dla alergików oraz użytkowników soczewek kontaktowych.

Czy krople EyeLove DRY EYE są dla Ciebie? Tak, jeżeli:

  • cierpisz na elergie
  • miewasz duże problemu z suchością oczu lub objawy zespółu suchego oka
  • potrzebujesz maksymalnego nawiżenia
  • szuasz najwyższej jakości produkty
  • krople bez konserwantów
  • nosisz soczewki kontaktowe

Świetny skład kropli EyeLove DRY EYE

Oczar wirginijski odświeża i podnosi uwodnienie oka, posiada właściwości minimalizujące działanie alergenów wywołujących dyskomfort w oku. Posiada właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, oczyszczające, odkażające czy łagodzące.

Hialuronian sodu to naturalnie występujący środek nawilżający i ochronny, posiada bardzo wysoką zdolność wiązania wody. Hialuronian ma właściwości regeneracyjne oraz ochronne i przeciwzapalne.

Skład kropli EyeLove DRY EYE Drops:

Kwas hialuronowy 0,4%, oczar wirginijski 0,2%, wodorotlenek sodu, hydroksyetyloceluloza, PHMB 0.0002%, wersenian disodu 0.023%, chlorek sodu, diwodorofosforan sodu, woda oczyszczona.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane