Pielęgnacyjny płyn do soczewek ReNu

Marka ReNu od producenta Bausch&Lomb oferuje wyjątkową linię produktów, która pomoże Ci jeszcze lepiej zadbać o stan nawilżenia i poziom oczyszczenia soczewek kontaktowych. To produkty idealne dla osób o naprawdę wrażliwych oczach, pragnących zadbać o wysoki poziom nawilżenia. Jest to możliwe dzięki pH zbliżonym do naturalnego, występującego w filmie łzowym. Dodatkowo poszczególne produkty odznaczają się antyalergiczną formułą, a także składem maksymalnie dostosowanym do osób, noszących soczewki hydrożelowe oraz nowoczesne silikonowo-hydrożelowe modele. Tym samym płyn do soczewek ReNu zapewnia maksymalny komfort, świeżość oraz ochronę przed zanieczyszczeniami.

Co wyróżnia ReNu płyn do soczewek?

Chcesz skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń z powierzchni soczewek? Zatem wybierz wielofunkcyjny płyn ReNu, który zapewni Twoim oczom jeszcze większe bezpieczeństwo, bo bez problemu usunie osad białkowy, alergeny, tłuste plamy czy inne zabrudzenia. Dodatkowo płyny ReNu do soczewek wyróżniają się działaniem łagodzącym, co zapewnia tak ogromny komfort rogówce oka. Odpowiada za to wyższy, niż standardowo bywa, poziom nawilżenia. Dzięki czemu jest to idealna opcja dla alergików i osób o wrażliwych oczach, szukających produktu, który sprosta ich oczekiwaniom, a do tego umożliwia komfortowe noszenie soczewek kontaktowych. Tym, co wyróżnia ReNu jest dostępność wielu ciekawych produktów, a jednym z nich jest model ReNu MPS, odznaczający się neutralnym dla oczu składem i nadzwyczaj skutecznym czyszczeniem.

Dlaczego warto wybrać płyn ReNu MultiPlus?

Płyn MultiPlus marki ReNu to wielofunkcyjny produkt przeznaczony do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Na czym polega to różnorodne działanie? Przede wszystkim skutecznie oczyszcza, płucze, dezynfekuje, usuwa osad z powierzchni szkieł, a do tego dba o utrzymanie wysokiego poziomu nawilżenia. Tak naprawdę wystarczą już 3 krople, żeby razem z płynem ReNu pozbyć się codziennych zabrudzeń z powierzchni szkieł kontaktowych. Dodatkowo właściwości nawilżające nadają soczewkom wyjątkowej miękkości, a tym samym są tak wygodne podczas noszenia, zakładania czy ściągania – nawet dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z soczewkami. To wielofunkcyjne działanie jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych składników:

  • hydranate – usuwa białko, osadzające się na powierzchni soczewek podczas codziennego użytkowania, dodatkowo wzmacnia wytrzymałość szkieł  na powstawanie osadów;
  • poloksamina – skutecznie oczyszcza soczewki z osadów, tłuszczy i zanieczyszczeń środowiskowych;
  • dymed – usuwa niebezpieczne dla oczu mikroorganizmy, ma działanie dezynfekujące.

Dla kogo jest płyn ReNu?

Nosisz miękkie soczewki kontaktowe? Zatem postaw na płyny wielofunkcyjne marki ReNu. W końcu delikatne produkty tej marki spełniają oczekiwania osób, noszących właśnie takie modele. Poza tym to idealne rozwiązanie, jeśli masz soczewki silikonowo-hydrożelowe. Jednocześnie dostępność dużych opakowań po 360 ml sprawia, że zawsze będziesz mieć przy sobie ulubiony płyn czyszczący i pielęgnujący. Butelka jest tak wygodna w użyciu, że bez problemu schowasz ją do plecaka, walizki czy torby. Poza tym aplikator jest prosty w użyciu, więc zawsze napełnisz pojemnik odpowiednią ilością płynu. Dlatego tak wiele osób, korzystających z dwutygodniowych, miesięcznych czy nawet kwartalnych soczewek chętnie stawia na produkty oferowane przez ReNu.

Jak stosować ReNu płyn do soczewek?

Codzienne korzystanie z płynu marki ReNu jest niezwykle proste. Wystarczy, że zaaplikujesz tylko 3 krople tej substancji na każdą ze stron soczewki, a następnie będziesz je pocierać przez min. 20 sekund. Następnie obficie spłucz płynem całą powierzchnię, co pozwoli Ci pozbyć się pierwszej warstwy brudu. Pamiętaj, że do dokładnej dezynfekcji potrzebne jest przechowywanie soczewek w płynie przez przynajmniej 20 sekund – najlepiej jednak zrobisz, gdy umieścisz je tam na całą noc. Wykorzystaj do tego specjalny pojemnik, a utrzymanie szkieł kontaktowych w czystości stanie się jeszcze prostsze i szybsze!