Termin dostawy

Około 80% wszystkich zamówień realizujemy od razu. W takiej sytuacji zamawiane produkty przez Ciebie znajdują się na naszym magazynie. W innym wypadku potrzebujemy zazwyczaj kilku dni na realizację zamówienia – zamówienie kompletujemy od naszych dostawców.

Czas realizacji możesz sprawdzić na stronie każdego produktu. Widnieje tam informacja dotycząca dostępności produktów. Jeśli dostępność produktu wynosi 24h oznacza to, że produkt mamy na magazynie i realizacja takiego zamówienia nastąpi w ciągu doby. Zatem jeżeli złożysz zamówienie na produkt z dostępnością 24h do godziny 12 w dzień roboczy, to możesz mieć pewność, że tego sama dnia nastąpi wysyłka, o ile odnotujemy Twoją wpłatę lub jest to zamówienie za pobraniem.

Oprócz tego na czas realizacji zamówienia składa się czas dostawy. Jeśli wybierzesz dostawę Pocztą Polską czas dostawy trwa zazwyczaj 1-3 dni roboczych. Jeśli wybierzesz dostawę firmą kurierską gwarantujemy czas dostawy w czasie 24h. Jeżeli zależy Ci na szybkiej dostawie koniecznie wybierz firmę kurierską, gdyż tylko ona gwarantuje dostawę w czasie 24h.

Jeśli zamawiasz kilka produktów to łączny czas realizacji zamówienia jest taki, jak dla produktu o najdłuższej dostępności. Jeśli zamawiasz zatem trzy produkty: jeden o dostępności 24h, drugi o dostępności 2-3 dni, a trzeci o dostępności 3-5 dni, to wysyłka nastąpi maksymalnie po 5 dniach roboczych. Do tego należy doliczyć czas dostawy.

 

Czas realizacji = dostępność produktu + czas dostawy