SOCZEWKI KONTAKTOWE BIOAIR

Soczewki BioAir to marka soczewek, która jest dostępna od 2012 roku co czyni ją stosunkowo młodą. Marka zasłynęła głównie swoją ekonomicznością, ponieważ soczewki Bioair są bardzo korzystne cenowo. To jedna z największych zalet tych soczewek. Poza tym soczewki Bioair są cienkie co przyczynia się do wysokiego komfortu noszenia. Jeśli szukasz soczewek, które dadzą Ci optymalny komfort i nie pochłoną Twoich oszczędności to Bioair są właśnie dla Ciebie.

Pamiętaj, że wybór soczewek zależy od Twojej wady wzroku oraz Twoich preferencji. Wiele zależy również od odpowiedniej pielęgnacji soczewek. Im lepiej dbasz o soczewki, tym bardziej wykorzystujesz ich potencjał. Dzięki płynom pielęgnacyjnym jesteś w stanie również bardziej nawilżyć soczewki i przedłużyć ich komfort noszenia.

SOCZEWKI BIOAIR COMFORT

Bioair Comfort to soczewki miesięczne, które mimo swojej niskiej ceny oferują wiele zalet. Przede wszystkim dzięki swojej ultra cienkiej konstrukcji gwarantują wysoki komfort noszenia soczewek. Można powiedzieć, że są niewyczuwalne na oku. Kolejnym plusem jest obecność filtra UV w soczewce Bioair. Z pewnością docenią ten fakt osoby, które dużo czasu spędzają na zewnątrz. Również osoby, które mają problem z zakładaniem soczewek ucieszą się z faktu, że soczewki mają lekko niebieską barwę. Dzięki temu łatwiej i szybciej założysz soczewki. Do plusów soczewki Bioair możemy również zaliczyć zawartość wody, czyli uwodnienie, które wynosi aż 42%! To przyczynia się do uczucia świeżości i nawilżenia przez cały okres noszenia soczewek.

Podsumujmy wszystkie zalety soczewek Bioair Comfort:

  • ultra-cienka konstrukcja soczewki,
  • filtr UV chroniący nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym,
  • lekko niebieskie zabarwienie soczewki ułatwiające jej zakładanie,
  • optymalne uwodnienie – 42%,
  • wyraźne i ostre widzenie.

Wszystkie te cechy soczewki Bioair gwarantują: wyraźny i ostry obraz, lepszą głębię ostrości oraz większą wrażliwość na kontrast. To sprawia, że noszenie soczewek Bioair nie tylko jest wygodne, ale również ułatwia codzienne widzenia świata.  

BIOAIR COMFORT – PIELĘGNACJA

Tak jak każde soczewki wielorazowego użytku również soczewki Bioair trzeba pielęgnować. Zrobisz to za pomocą płynów do soczewek, które świetnie dezynfekują, oczyszczają i nawilżają. Dzięki nim możesz przedłużyć komfort noszenia soczewek. Zyskasz też pewność, że zakładasz każdego dnia świeżą i czystą parę soczewek.

Jeśli brakuje Ci dodatkowego nawilżenia to dobrze jest używać płynów multifunkcyjnych, które w swoim składzie posiadają hialuronian sodu. Ten składnik odpowiada właśnie za wspomaganie utrzymania nawilżenia soczewki, a co za tym idzie również naszych oczu.

SOCZEWKI BIOAIR COMFORT OPINIE

Użytkownicy soczewek, którzy wypróbowali Bioair Comfort wyrażają zazwyczaj pozytywne zdanie o nich. Głównie za sprawą ceny soczewek i jej stosunku do jakości. W naprawdę korzystnej cenie możesz mieć soczewki wielokrotnego użytku, które posłużą Ci cały miesiąc. Dlatego jeśli jesteś osobą, która wymaga od soczewek po prostu komfortowego widzenia to soczewki Bioair są właśnie dla Ciebie.

Możesz napotkać również na opinie, że soczewki są praktycznie niewyczuwalne na oku. To za sprawą ich cienkiej konstrukcji i nowoczesnej technice szlifowania krawędzi soczewki. Dlatego, gdy Twoje oczy są w dobrej kondycji możesz zapomnieć o tym, że na oczach masz soczewki.
Miesięczne soczewki Bioair Comfort występują tylko w opakowaniach trzysztukowych. Kupując dwa takie opakowania możesz mieć zapas na cały kwartał! W dodatku jedno opakowanie tych soczewek kosztuje zaledwie około 25-30 złotych. Dlatego soczewki Bioair Comfort są chętnie wybierane.

W naszym sklepie z łatwością kupisz każdą ilość tych soczewek w niskiej cenie. Dodatkowo możesz mieć pewność, że soczewki Bioair sprowadzamy prosto od producenta. To gwarantuje Ci ich oryginalność i bezpieczeństwo.