W 1988 roku firma ACUVUE opracowała pierwsze miękkie soczewki kontaktowe jednorazowego użytku. Ta innowacja dała osobom noszącym szkła kontaktowe produkt, który był bardziej higieniczny, komfortowy i łatwiejszy w użyciu niż zwykłe soczewki kontaktowe. Ponad dwadzieścia lat później, ACUVUE nadal rozwija różne innowacyjne technologie takie jak silikonowy hydrożel, z którego są wykonane wszystkie ich soczewki. Ta technologia materiału pomaga tlenowi szybciej docierać do oka zapewniając dłuższe, zdrowsze oraz bardziej komfortowe użytkowanie.

Soczewki ACUVUE

Soczewki ACUVUE to jedne z najpopularniejszych soczewek na rynku. Marka ACUVUE oferuje szeroką gamę soczewek kontaktowych tak, aby ich oferta spełniała potrzeby większości użytkowników, w tym tych z astygmatyzmem i starczowzrocznością. Zapoznaj się z różnymi typami soczewek kontaktowych ACUVUE i sprawdź, czy istnieją idealne dla Ciebie!

Dla kogo są soczewki ACUVUE?

Soczewki kontaktowe ACUVUE są dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę i komfort noszenia soczewek. Są również dla osób, które potrzebują korekcji dalekowzroczności i krótkowzroczności oraz astygmatyzmu i starczowzroczności. Wśród soczewek ACUVUE znajdziesz również topowe produkty popularne na całym świecie. Ich popularność wynika ze świetnej jakości soczewek. Dlatego polubią je osoby uprawiające sport, jak i osoby doceniające wygodę jaką dają soczewki.

Soczewki ACUVUE - rodzaje

Marka ACUVUE to pełna gama soczewek dla każdego. Firma Johnson&Johnson zadbała o to, by soczewki były dostosowane do nawet wymagających użytkowników. Poznaj wszystkie soczewki z rodziny ACUVUE!

ACUVUE OASYS

Soczewki Acuvue Oasys to jedne z nielicznych na rynku soczewek dwutygodniowych. Możesz nosić je przez dwa tygodnie lub w trybie przedłużonym przez tydzień – to znaczy bez ściągania ich na noc. Soczewki są stworzone z nowoczesnego materiału wzbogaconego o technologię HYDRACLEAR®. Dzięki temu soczewki świetnie przepuszczają tlen oraz są dobrze nawilżone. Dodatkowo soczewki ACUVUE posiadają filtr UV klasy I, który zapewni Ci ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki znajdziesz w wersji sferycznej, jak i torycznej.
Soczewki dwutygodniowe Acuvue to balans pomiędzy soczewkami miesięcznymi, a jednodniowymi. Dzięki temu wymiana soczewek jest optymalna.

ACUVUE 2

Soczewki Acuvue 2 to również soczewki dwutygodniowe. Ich największym plusem jest materiał, który przyciąga mniej osadów. Dlatego zachowujesz ostre widzenie, a czyszczenie jest łatwiejsze. Dodatkowo uwodnienie soczewek jest na bardzo wysokim poziomie.

ACUVUE 1-DAY MOIST

Soczewki 1-Day Acuvue Moist jak sama nazwa wskazuje są to soczewki jednodniowe. Idealnie sprawdzą się u osób, które lubią jak soczewki są mocno nawilżone. To dzięki technologii Lacreon, która ma zdolność wiązania wody. Jeśli zdecydowanie wolisz soczewki jednodniowe to koniecznie wypróbuj Acuvue Moist. Znajdziesz je również w wersji dla astygmatyków.

ACUVUE 1-DAY TRUEYE

To również soczewki jednodniowe, które wyróżniają się technologią HYDRACLEAR® - taką samą jak w Acuvue Oasys. Dodatkowo posiadają filtr UV klasy I, który z pewnością przyda się w każdych soczewkach.

ACUVUE OASYS with TRANSITIONS

To wciąż nowość wśród soczewek Acuvue. Te soczewki wyróżniają się oryginalną technologią, której nie mają żadne inne soczewki. Otóż soczewki ACUVUE OASYS with TRANSITIONS są światłoczułe, to oznacza, że przyciemniają się podczas ekspozycji na słońce chroniąc tym nasz wzrok. To świetna alternatywa dla osób, które dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu i nie lubią ograniczeń związanych z okularami.

ACUVUE soczewki jednodniowe - dla kogo?

W rodzinie soczewek Acuvue znajdziesz dwa rodzaje soczewek jednodniowych. Świetnie sprawdzą się u osób, które uprawiają sporty, na co dzień są aktywne i cenią sobie komfort. Dobrze sprawdzą się także u osób, które nie mają czasu na pielęgnację soczewek. Wolą założyć świeżą parę soczewek rano, a na koniec dnia je po prostu wyrzucić.

ACUVUE - soczewki miesięczne

Musisz mieć świadomość, że firma Johnson&Johnson nie produkuje soczewek miesięcznych. Dlatego wśród rodziny Acuvue nie znajdziesz soczewek miesięcznych. Do wyboru masz soczewki dwutygodniowe lub soczewki jednodniowe. Nie warto nosić soczewki dłużej niż zaleca producent - jest to nieodpowiedzialne. Narażasz się tym sposobem chociażby na podrażnienia.

Soczewki ACUVUE - dostępność

Większość soczewek Acuvue jest dostępna w naszym sklepie z wysyłką w 24h! To oznacza, że możesz mieć swoje wymarzone soczewki już na drugi dzień. Nie musisz się martwić również o ich autentyczność – wszystkie soczewki marki Acuvue sprowadzamy prosto od producenta, dlatego masz pewność, że są oryginalne.