Soczewki kontaktowe są jedną z opcji korekcji wady wzroku. Dzięki nim w bezpieczny i bardzo wygodny sposób możemy zapomnieć o problemach z widzeniem. By odpowiednio dobrać soczewki dla siebie nie zapomnij o wizycie u specjalisty, który w pierwszej kolejności określi parametry wady wzroku. W kolejnym kroku przyjdzie Ci się zastanowić nad swoim trybem życia i oczekiwaniami. To znaczcie ułatwi dobór odpowiednich soczewek.
Soczewki to rodzaj korekcji wzroku, który daje najwięcej swobody. Dzięki nim możesz chociażby bez obaw uprawiać różne sporty. Oprócz tego soczewki kontaktowe nie zmieniają w żaden sposób Twojego wyglądu ponieważ nie są widoczne na oku. Możesz cieszyć się niewidoczną korekcją wzroku i pełną swobodą!

SOCZEWKI KONTAKTOWE BIOTRUE

Producentem soczewek Biotrue jest znana firma Bausch&Lomb. Ich soczewki są popularne i uznawane za jedne z lepszych na rynku. Jeśli szukasz soczewek, które będą ogólnodostępne, a ich jakość będzie zadowalająca to koniecznie je wypróbuj!

Soczewki Biotrue wyróżniają się kilkoma cechami, których nie mają żadne inne soczewki. Dzięki temu są unikalne! Komu najlepiej sprawdzą się soczewki Biotrue?

  • Osobom, które cenią dobrą jakość soczewek i stawiają przede wszystkim na komfort.
  • Osobom, które mają problem z suchością oczu.
  • Osobom, które spędzają wiele godzin w ciągu dnia przed ekranem komputera.
  • Osobom, które cierpią na sezonowe alergie.
  • Osobom, które poszukują unikalnych soczewek.
  • Osobom, które chcą nosić soczewki tylko okazjonalnie.

Jeśli zaliczasz się do tych osób to soczewki Biotrue mogą stać się Twoimi ulubionymi. Dlatego warto zaznajomić się z ich opisem.

BIOTRUE ONEday

To jednodniowe soczewki kontaktowe, które są inspirowane biologią ludzkiego oka. Jak to możliwe? Soczewki wykonano z materiału HyperGel Breakthrough, który przypomina skład ludzkich łez. Dzięki temu wysoki poziom nawilżenia utrzymuje się przez cały okres noszenia – nawet przez 16 godzin bez uczucia suchości. Zyskujesz również pewność, że soczewki są biokompatybilne z Twoimi oczami.

Oprócz tego w soczewkach BioTrue ONEday zastosowano technologię High Definition Optics. Dzięki niej soczewki nie zmieniają swojego kształtu, a Ty zyskujesz najwyższą jakość widzenia. To szczególnie ważne dla osób z dużymi wadami wzroku, którym zależy na świetnej ostrości obrazu.
Soczewki przypadną do gustu również osobom, którym zależy na dobrym nawilżeniu. Ich poziom uwodnienia to aż 78%! Dlatego są świetnym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z suchością oczu. Będą też dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą nosić soczewki okazjonalnie, ale zależy im na pełnym komforcie.

SOCZEWKI BIOTRUE

BioTrue to przede wszystkim jednodniowy tryb wymiany. Co to oznacza? Soczewki są przeznaczone do jednodniowego noszenia dzięki czemu nie wymagają pielęgnacji. Nie są Ci potrzebne płyny pielęgnacyjne ani pojemnik. Zakładając świeżą parę soczewek na koniec dnia po prostu ją ściągasz i wyrzucasz, a kolejnego dnia zakładasz nowe. To bardzo wygodna opcja dla zabieganych osób, które nie chcą tracić czasu na mycie soczewek. To również idealne rozwiązanie w podróży. Wystarczy, ze zabierzesz ze sobą odpowiednią ilość soczewek i to wszystko, nie potrzebujesz niczego więcej!

BIOTRUE – OPINIE, CENA

Większość osób, które noszą soczewki BioTrue wyraża się pozytywnie na ich temat. Zwracają uwagę na dobrą przepuszczalność tlenu i świetne uwodnienie soczewek, dzięki którym zapominają o suchych oczach. Ważną zaletą jest także komfort jaki oferują soczewki – odczuwalny już od pierwszego założenia. Po za tym soczewki BioTrue to wygodny, jednodniowy tryb wymiany.

Osoby noszące soczewki BioTrue jako zaletę wymieniają także ich cenę. Te jednodniowe soczewki możesz kupić już za ok. 50zł. To stosunkowo niska cena za komfort jaki oferują. W pudełku znajduje się 30 sztuk, czyli 15 par soczewek. Kupując dwa takie opakowania możesz cieszyć się dobrym widzeniem przez ponad miesiąc. W naszym sklepie również znajdziesz soczewki BioTrue ONEday w atrakcyjnej cenie!