Soczewki kontaktowe Soflens

Soczewki Soflens od firmy Bausch&Lomb to jedne z najpopularniejszych soczewek na rynku. Swoją sławę zyskały dzięki idealnemu stosunkowi ceny do jakości. Dlatego po soczewki Soflens najczęściej sięgają osoby, które szukają ekonomicznych rozwiązań. Wśród soczewek Soflens znajdziesz zarówno soczewki jednodniowe, jak i miesięczne. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Również osoby z astygmatyzmem znajdą wśród soczewek Soflens ciekawą opcję. Jeśli cenisz sobie codzienne życie bez okularów to na pewno wiesz jak soczewki je ułatwiają. Dlatego już dziś poznaj całą rodzinę soczewek Soflens oraz sprawdź ich zalety.

Dla kogo są soczewki Soflens?

Jeśli jesteś osobą, która preferuje soczewki hydrożelowe, a do tego zwracasz uwagę na ich cenę to soczewki Soflens są właśnie dla Ciebie. Są również dla osób, które chcą nosić soczewki od znanego producenta o stabilnej pozycji na rynku.

Oprócz tego są dla osób, które:

 • preferują soczewki hydrożelowe (starszej generacji),
 • lubią ekonomiczne rozwiązania,
 • szukają soczewek ogólnodostępnych,
 • chcą nosić markowe soczewki.

Dlatego soczewki Soflens mogą przypaść do gustu wielu osobom. Zarówno tym, którzy lubią nosić soczewki miesięczne oraz tym, które sięgają po soczewki jednodniowe. Marka Soflens zadbała o większość użytkowników soczewek i stworzyła całą rodzinę soczewek dostępną dla każdego!

Soczewki Soflens rodzaje

Wśród rodziny soczewek Soflens znajdziesz soczewki sferyczne korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność oraz soczewki toryczne dla astygmatyków. Tym sposobem soczewki mogą korygować większość wad wzroku. Oprócz tego soczewki różnią się od siebie parametrami oraz zastosowanymi technologiami. Soczewki również dzielą się na podstawowe rodzaje, czyli soczewki jednodniowe, miesięczne oraz toryczne.

Soflens 59

To miesięczne soczewki, które posiadają aż 59% uwodnienia. Dzięki temu Twoje oczy pozostaną nawilżone przez cały dzień. Co więcej zastosowana technologia UniFit pomaga łatwiej i szybciej zakładać oraz ściągać soczewki. Kolejnym plusem jest z pewnością fakt, że materiał soczewki nie przyciąga osadów. To oznacza większy komfort noszenia soczewek oraz łatwość ich pielęgnacji. Dzięki Soflens 59 możesz cieszyć się wyraźnym widzeniem przez cały miesiąc. Z pewnością przypadną Ci do gustu, zwłaszcza, że soczewki Soflens 59 to bestseller firmy Bausch&Lomb.

Soflens 38

Soflens 38 to również soczewki miesięczne. Do ich zalet można zaliczyć uwodnienie na poziomie 38%, materiał odporny na osady oraz dobrą przepuszczalność tlenu. To przede wszystkim dobry wybór dla osób oszczędnych. Ich cena nie jest wygórowana, więc każdy może sobie na nie pozwolić.

Soflens Toric

Soflens Toric to miesięczne soczewki toryczne dla osób borykających się z astygmatyzmem. Będą dobrym wyborem jeśli zależy Ci na optymalnej ostrości wzroku. Dzięki technologii Lo-Tourque soczewka będzie stabilna na oku i zapewni wyraźne widzenie.

Soflens Daily Disposable

To soczewki jednodniowe, czyli przeznaczone to użytku jednorazowego. Soflens Daily będą idealnym wyborem na okazjonalne noszenie soczewek lub zabranie je w podróż. Świetnie sprawdzą się u osób, które cenią sobie wyraźne widzenie, a nie chcą wydawać dużej kwoty na tą formę korekcji wzroku. Soczewki znajdziesz również w wersji torycznej pod nazwą Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism.

Soczewki kontaktowe Soflens - zalety

Większość osób, które już wypróbowały soczewki Soflens na pewno zauważyły ich główne zalety, czyli:

 • dobra jakość materiału soczewki,
 • przepuszczalność tlenu oraz uwodnienie na dobrym poziomie,
 • atrakcyjna cena soczewek, co czyni je ekonomicznymi,
 • ogólnodostępność,
 • odporność na osady,
 • duży wybór soczewek,
 • nowoczesne technologie, np. ułatwiające zakładanie i ściąganie soczewek.

Soczewki kontaktowe Soflens mają sporo zalet, dlatego warto je chociaż wypróbować i sprawdzić, czy będą odpowiednie dla naszego oka. Jednak pamiętaj o prawidłowej pielęgnacji soczewek – zwłaszcza tych wielokrotnego użytku. Nawet najlepsza soczewka źle użytkowana oraz nie poddana pielęgnacji może nam sprawić dyskomfort.

Soczewki Soflens opinie

Większość opinii, które możesz znaleźć w Internecie na temat soczewek Soflens będzie pozytywna. Dlaczego? Sporo osób ceni je za dobry stosunek ceny do jakości. Dzięki nim możesz cieszyć się dobrze dobraną korekcją wzroku bez wydawania dużych kwot. Po za tym soczewki Soflens są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. To zasługa producenta, który od wielu lat jest w czołówce w branży optycznej. Tym samym zyskujesz pewność, że soczewki są przebadane i zdrowe.

W naszym sklepie możesz kupić wszystkie rodzaje soczewek Soflens. Masz również pewność, że soczewki są oryginalne ponieważ pochodzą prosto od producenta.