SOCZEWKI FRESHLOOK

Freshlook to kolorowe soczewki kontaktowe produkowane przez firmę Alcon. Dzięki nim możesz zmienić swój kolor oczu lub podkreślić swój naturalny kolor. Soczewki występują zarówno w wersji z korekcją, jak i w mocy zero (0,00). Tym sposobem soczewki Freshlook mogą nosić także osoby, które nie posiadają wady wzroku. Niezależnie od tego, czy używasz soczewek Freshlook aby lepiej widzieć, czy po prostu po to, aby mieć inny kolor oczu możesz je nosić w każdym miejscu i w każdej chwili.  

W ofercie soczewek Freshlook znajdziesz wiele rodzajów soczewek. Każdy typ cechuje się inną nazwą oraz innymi zabarwieniami soczewki. Niektóre są delikatne i tylko podkreślą Twój naturalny kolor oczu, a inne zupełnie go zmienią. Wśród soczewek Freshlook znajdziesz także takie, które są w stanie optycznie powiększyć oczy!

SOCZEWKI KOLOROWE FRESHLOOK

Istnieje wiele różnych kolorów soczewek, które możesz znaleźć za pośrednictwem tej popularnej marki. Niezależnie od tego, czy poszukujesz subtelnego efektu lub czegoś co jest trochę nie z tego świata, z pewnością znajdziesz to w linii produktów Freshlook.

FRESHLOOK COLORS

Ten rodzaj soczewek to opcja dla osób, które preferują soczewki miesięczne. Dzięki temu możesz cieszyć się zmianą koloru oczu nawet 30 dni! Zabarwienie soczewek jest na tyle mocne, że z łatwością pokryją one zarówno jasne, jak i ciemne tęczówki. Sprawdzą się także u osób, które poszukują soczewek o optymalnym uwodnieniu.

FRESHLOOK COLORBLENDS

Jeśli poszukujesz soczewek, które w subtelny i naturalny sposób zmienią Twój kolor oczu to wybierz właśnie Freshlook Colorblends. Ten rodzaj soczewki został stworzony tak, by w bardzo delikatny sposób podkreślić Twój kolor oczu. Dzięki temu uzyskasz naturalnie wyglądający efekt. Po za  tym soczewki są miesięczne, a ich materiał składa się w 55% z wody. To oznacza, że możesz je nosić swobodnie bez uzucia dykfomfortu przez cały miesiąc!

FRESHLOOK DIMENSIONS

Freshlook Dimensions to bardzo specyficzny rodzaj soczewek kolorowych. Dlaczego? Jest przeznczony głównie do jasnych tęczówek i występuje tylko w trzech kolorach – lazur, oceaniczny błękit i morska zieleń. Zadaniem tych soczewek jest wzmocnienie naturalnego koloru oczu. Dzięki nim Twoje tęczówki staną się bardziej intensywne, przez co nadadzą Ci oryginalnego wyglądu.

FRESHLOOK ONE-DAY COLOR

To świetna alternatywa dla osób, które chcą sprawdzić jak będą wyglądać w innym kolorze oczu. Będą także idealne dla osób, które noszą soczewki okazjonalnie i akurat chcą coś zmienić w swoim wizerunku. Przez to, ze soczewki są jednodniowe to spełniają te wszystkie wyżej wymienione kryteria. Freshlook One-Day Color występują w czterech podstawowych kolorach, czyli niebieskim, zielonym, szarym i brązowym.

FRESHLOOK ILLUMINATE

To soczewki, które z pewnością wielu przypadną do gustu. Dlaczego? Soczewki Freshlook Illuminate mają za zadanie powiększać oczy! Soczewki nie posiadają koloru, a jedynie ciemną i grubą obwódkę. Dzięki temu powiększa się obszar zaciemnienia Twoich oczu – to daje efekt optycznie powiększonych oczu. Co więcej, soczewki są jednodniowe, więc sprzyjają osobom, które nie lubią tracić czasu na pielęgnacje soczewek lub noszą je okazjonalnie.

FRESHLOOK

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie soczewki z rodziny Freshlook. Dzięki temu wszystkie opcje kolorystyczne masz w zasięgu ręki. Możesz swobodnie wybrać soczewki ze względu na efekt, na którym Ci zależy. Możesz również wybrać soczewki ze względu na ich okres noszenia – miesięczne lub jednodniowe. To od Ciebie zależy, które wybierzesz. Cena soczewek Freshlook również jest atrakcyjna. Dzięki temu każdy może sobie na nie pozwolić.

Konieczne jest aby przed zakupem soczewek kontaktowych dokładnie dowiedzieć się jak powinno się je nosić oraz znać dokładne procesy przechowywania i czyszczenia, które muszą być przestrzegane dla prawidłowego ich działania. Dzięki temu zachowasz komfort noszenia soczewek i zdrowie oczu.

Jeżeli lubisz przygody lub potrzebujesz jakiejś zmiany w swoim wizerunku to soczewki Freshlook będą idealne dla Ciebie!