SOCZEWKI KONTAKTOWE EYELOVE

Soczewki kontaktowe to coraz częściej wybierana forma korekcji wzroku. Zyskuje na popularności dzięki swoim niezastąpionym zaletom – soczewki są dyskretne i dają pełną swobodę ruchu. Jednak pamiętaj, że warto wybierać soczewki dobrej jakości, by cieszyć się świetnym i komfortowym widzeniem. A czy soczewki EyeLove właśnie takie są?

Soczewki EyeLove to stosunkowo młoda marka, jednak każdego dnia zyskuje swoich fanów. Głównie ze względu na świetną jakość, duży wybór oraz atrakcyjne ceny. Można powiedzieć, że każdy wśród soczewek EyeLove znajdzie coś dla siebie. Nie tylko ze względu na rodzaj wady wzroku, ale także pod kątem szerokiej gamy produktów. Oprócz tego soczewki EyeLove nie mają wygórowanej ceny, przez co każdy może sobie na nie pozwolić.

SOCZEWKI EYELOVE – RODZAJE

Wśród soczewek EyeLove znajdziesz zarówno soczewki jednodniowe, jak i dwutygodniowe oraz miesięczne. Osoby mające astygmatyzm również znajdą coś dla siebie. Marka EyeLove wychodzi z propozycją dla każdego użytkownika soczewek. Dlatego poznaj całą rodzinę soczewek EyeLove już dziś!

EYELOVE EXCLUSIVE PRO

To soczewki miesięczne, które zostały zbudowane z materiału trzeciej, czyli najnowszej generacji. Co za tym idzie są bardzo komfortowe przez dużą przepuszczalność tlenu do oka oraz wysokie uwodnienie. Do zalet EyeLove Exclusive PRO można także zaliczyć dużą elastyczność, dzięki której soczewka lepiej układa się na oku oraz łatwiej jest ją założyć i ściągnąć. Oprócz tego asferyczna budowa soczewki niweluje zniekształcenia, co równa się z lepszym widzeniem. Dodatkowym atutem jest na pewno filtr UV, który chroni nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Cała ta grupa plusów składa się na bardzo komfortowe soczewki. Znajdziesz je w opakowaniach 3 i 6-sztukowych. Co więcej, soczewki EyeLove Exclusive występują także w wersji torycznej oraz jednodniowej.

EYELOVE BASIC

Soczewki EyeLove Basic to produkt miesięczny dla osób, które chcą nosić soczewki, ale nie chcą wydawać na nie dużej kwoty. Spełniają one wszystkie wymagania użytkownika, czyli: wysokie uwodnienie, optymalna przepuszczalność oraz filtr UV. Dzięki temu idealnie sprawdzą się u osób, które nie są zbyt wymagające. Przypadną także do gustu osobom, które cenią materiał starszej generacji – hydrożel. Znajdziesz je w opakowaniach 3 i 6-sztukowych oraz w wersji jednodniowej.

EYELOVE BASIC BI-WEEKLY

To soczewki dwutygodniowe, co oznacza, że możesz je nosić tylko przez okres dwóch tygodni. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zachować zdrowy tryb wymiany soczewek, a przy tym chcą nosić soczewki wielokrotnego użytku. Uwodnienie soczewek EyeLove Basic bi-weekly wynosi aż 55%! To oznacza, że Twoje oczy pozostaną nawilżone przez cały okres noszenia. Dodatkowo te soczewki również posiadają filtr UV. Dlatego świetnie nadają się na większe i mniejsze wyjazdy, czy podróże.

EYELOVE DIGITAL

To soczewki specjalnie przeznaczone dla osób spędzających wiele godzin w ciągu dnia przed ekranem komputera. Oczy w takiej sytuacji potrzebują więcej nawilżenia i większego dostępu do tlenu. Soczewki EyeLove Digital właśnie to zapewniają. Dzięki temu zmniejszają objawy cyfrowego zamęczenia oczu. Dodatkową pomocą dla naszych oczu jest konstrukcja soczewki, która zmniejsza odczucie zmęczenia. To wszystko za sprawą jej asferycznych krzywizn, które zostały nałożone na soczewkę. Dlatego, jeśli jesteś osobą, która spędza dużo czasu przed ekranem komputera, telefonu, czy telewizora to te soczewki są właśnie dla Ciebie!

SOCZEWKI KOLOROWE EYELOVE

Oprócz soczewek sferycznych i torycznych w rodzinie EyeLove znajdziesz także soczewki kolorowe – EyeLove Colors oraz EyeLove Crazy. Pierwsze z nich to tradycyjne soczewki o pięknych, wyrazistych kolorach, które świetnie się sprawdzą na co dzień. Wśród nich znalazły się również takie oryginalne kolory jak fioletowy, czarny, czy szary. Natomiast EyeLove Crazy to soczewki idealne na Halloween! Posiadają różne wzory takie jak oczy smoka, wampira, czy zombie, ale także pełne zabarwienia, np. biały, czarny, czy czerwony. Niezależnie od tego, które soczewki kolorowe EyeLove wybierzesz będzie to spora zmiana wizerunku.

DLA KOGO SĄ SOCZEWKI EYELOVE?

Każde soczewki z rodziny EyeLove cechują się innymi zaletami. Dlatego są tak różnorodne i pasują do różnych wymagań. Wybierz soczewki EyeLove jeśli:

  • jesteś osobą szukającą ekonomicznych rozwiązań,
  • zależy Ci na dobrej jakości soczewek,
  • cenisz sobie komfort i wygodę,
  • szukasz soczewek, które mają filtr UV lub są przeznaczone do pracy z ekranami,
  • potrzebujesz soczewek, które spełniają Twoje wymagania

SOCZEWKI EYELOVE – ZALETY I OPINIE

Największą zaletą soczewek EyeLove jest ich jakość oraz cena. To niewątpliwie dwa duże plusy, za które użytkownicy soczewek najczęściej chwalą te soczewki. Oprócz tego soczewki EyeLove w większości są świetnie uwodnione i cechują się dobrą przepuszczalnością tlenu. To dzięki materiałom z jakich są tworzone. Marka EyeLove stawia na nowoczesne materiały i technologie, które pozwalają na dłuższy komfort. To wszystko sprawia, że soczewki kontaktowe są naszym najlepszym przyjacielem życia codziennego.