Soczewki kontaktowe Biofinity

Soczewki Biofinity to zdecydowanie faworyt wśród soczewek miesięcznych. To również najpopularniejsza marka soczewek tego typu. Dlaczego są tak chętnie wybierane? Soczewki Biofinity dają użytkownikom soczewek niezapomniany komfort oraz świetną jakość. Dzięki temu noszenie soczewek to czysta przyjemność!  Producent soczewek Biofinity – CooperVision zadbał, aby każdy czuł się dobrze w soczewkach. Wziął również pod uwagę potrzeby współczesnego użytkownika soczewek. To przyczyniło się do wielkiego sukcesu soczewek Biofinity.

Soczewki kontaktaktowe Biofinity są przeznaczone szczególnie dla osób, które wymagają od soczewek czegoś więcej. Są również dla osób, które potrzebują korekcji wzroku przez większą część dnia. Dzięki soczewkom Biofinity jest to możliwe! Możesz nosić te soczewki przez 30 dni lub w trybie przedłużonym 6 nocy i 7 dni.

Soczewki Biofinity - dla kogo są?

Soczewki kontaktowe od CooperVision to zdecydowanie soczewki dla wymagających osób. Sprostają większości wymagań i dadzą Ci odczuć wysoki komfort. Dla kogo szczególnie są soczewki Biofinity?

  • Dla osób potrzebujących korekcji wzroku przez większą część dnia
  • Dla osób, które mają wymagającą pracę, np. zmiany po 12 godzin
  • Dla osób, którym zdarza się zapomnieć ściągnąć soczewki przed snem
  • Dla osób, którym ściąganie i zakładanie soczewek sprawia problem
  • Dla osób, które chcą budzić się od razu z wyraźnym widzeniem

Są sytuacje w życiu, kiedy potrzebujesz bardzo dobrej korekcji wzroku niezależnie od tego w jakich warunkach się znajdujesz. Dlatego soczewki

Biofinity świetne odpowiadają na potrzeby użytkowników soczewek. Dzięki temu są tak chętnie wybierane.

Soczewki Biofinity

Z myślą o wszystkich użytkownikach soczewek kontaktowych marka oferuje szeroką gamę soczewek. Wszystkie z nich są soczewkami miesięcznymi. Wśród nich znajdziesz soczewki korygujące zwykłe wady wzroku, jak i astygmatyzm i starczowzroczność. Poznaj całą rodzinę soczewek Biofinity!

Biofinity

Soczewki sferyczne Biofinity wykonane są z najnowocześniejszego materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki temu soczewki mają świetne parametry, które realnie odczujesz na swoich oczach. Przede wszystkim przepuszczalność tlenu na poziomie 160 Dk/t oraz uwodnienie na poziomie 48%, gwarantuje Ci noszenie soczewek komfortowo przez cały miesiąc. Co więcej technologia Aquaform wraz ze specjalną konstrukcją soczewki sprawi, że noszenie soczewek nie będzie męczyć oczu.

Biofinity Toric

Biofinity Toric to soczewki dla osób, których wadą wzroku jest astygmatyzm. Dzięki nim mimo skomplikowanej wady możesz zyskać świetną jakość i wygodę. Firma CooperVision zadbała, aby każdy, niezależnie od wady wzroku czuł się dobrze w soczewkach.

Biofinity Multifocal

Soczewki Biofinity Multifocal są przeznaczone dla osób ze starczowzrocznością (presbiopią). Ta wada wzroku dotyka ludzi szczególnie po 40. roku życia. Dlatego soczewki to bardzo wygodna forma korekcji. Z pewnością wygodniejsza niż okulary korekcyjne. Soczewki Biofinity Multifocal mają konstrukcję, która pozwala na dobre widzenie zarówno bliży, jak i dali.

Biofinity XR

Soczewki Biofinity XR to soczewki dla osób, które mają bardzo wysoką wadę wzroku. Ich dostępność zaczyna się od +20,00 D i kończy się na -20,00 D. Dzięki temu osoby o bardzo dużych wadach również mogą pozwolić sobie na noszenie soczewek miesięcznych.

Soczewki miesięczne Biofinity

Soczewki Biofinity potocznie są nazywane miesięcznymi, jednak jeśli wolisz, możesz korzystać z nich w trybie tygodniowym, przedłużonym. Soczewki Biofinity zostały stworzone do tego, by dać Ci komfort niezależnie od tego w jakim trybie będziesz je nosić. Należy tylko pamiętać, by po okresie 7 dni i 6 nocy należy dać oczom odpocząć i wtedy można ponownie założyć tę samą parę soczewek (i tak nawet 4 razy w trakcie miesiąca) – tak zaleca producent.

Wybierając soczewki miesięczne Biofinity zyskujesz idealną jakość widzenia i wygodę. Możesz zapomnieć o przesuszonych oczach, szczypaniu, czy swędzeniu. Soczewki od CooperVision to niezaprzeczalnie jedne z najlepszych na rynku. Dlatego śmiało możesz zrezygnować z okularów korekcyjnych na rzecz świetnych soczewek Biofinity!

Soczewki Biofinity Opinie

Szukając w Internecie opinii na temat soczewek Biofinity trudno Ci będzie znaleźć te negatywne. Rzadko zdarzają się jakiekolwiek złe komentarze w tym temacie. Soczewki Biofinity są na tyle zaawansowane technologicznie oraz posiadają tak dobre parametry, że mało komu one nie odpowiadają. Raczej spotkasz się z falą pozytywnych opinii, w których użytkownicy soczewek wypowiadają się w samych superlatywach!