SOCZEWKI KONTAKTOWE PURE VISION

Soczewki kontaktowe, które za sprawą długiej historii na rynku mają wielu fanów. Doceniane są za wygodę oraz swobodę jaką oferują swoim użytkownikom. Dzięki nim możesz bez obaw uprawiać sport, czy po prostu dyskretnie korygować swoją wadę wzroku. To znacznie wygodniejsza forma korekcji wzroku niż tradycyjne okulary. Dlatego jeśli jeszcze nie nosisz soczewek to warto je wypróbować.

Soczewki Pure Vision od firmy Bausch&Lomb to jedne z bardziej znanych na rynku. Użytkownicy soczewek, którzy zdecydowali się na ich noszenie najczęściej przy nich już zostają. To za sprawą świetnych parametrów soczewek, które odpowiadają na potrzeby wymagających oczu. Dodatkowo soczewki wzbogacone są o nowoczesne technologie, które przedłużają komfort ich noszenia. Zwłaszcza, że soczewki Pure Vision możesz nosić jak zwykłe soczewki miesięczne, ale także jako całodobowe. Oprócz tego soczewki występują nie tylko w wersji sferycznej, ale także w wersji torycznej i multifocalnej. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie!

SOCZEWKI PUREVISION – RODZAJE

Firma Bausch&Lomb pomyślała o wszystkich osobach z wadami wzroku i stworzyła dla nich soczewki, które odpowiadają im potrzebom. W ten sposób powstały soczewki Pure Vision oraz Pure Vision 2 HD. Czym się od siebie różnią? Jakie są ich parametry? Warto poznać obie rodziny soczewek, by zdecydować, które bardziej do nas pasują.

PURE VISION

To soczewki o wyjątkowej budowie i parametrach. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że soczewki zostały stworzone z materiału silikonowo-hydrożelowego, który ma świetne właściwości przepuszczające tlen (112 Dk/t) i zatrzymujące wodę. Co to oznacza? Twoje oczy pozostają nawilżone przez cały okres noszenia, a dodatkowo zachowują zdrowie i blask. To również oznacza, że soczewki Pure Vision możesz nosić całodobowo (30 dni i 29 nocy bez zdejmowania). Co więcej materiał stworzony z pomocą technologii AerGel sprawia, że soczewka jest cienka, a co za tym idzie niewyczuwalna na oku. To z kolei przekłada się na wysoki komfort noszenia soczewek. Dodatkowo soczewki Pure Vision posiadają powierzchnię Performa, która sprawia, że soczewki są odporne na osady. To znacznie ułatwia zachowanie ich w czystości i przekłada się również na zdrowie naszych oczu.

PURE VISION MULTIFOCAL

Soczewki Pure Vision MultiFocal to te same soczewki co podstawowe Pure Vision z tą różnicą, że zostały one wzbogacone o dodatkowe funkcje dla osób z presbiopią (starczowzrocznością). Jak wiadomo oczy po 40. roku życia są bardziej podatne na wysuszanie. Dlatego soczewki Pure Vision zapobiegają temu procesowi i stale nawilżają oko. Po za tym soczewki te posiadają specjalną konstrukcję, dzięki której widzenie z daleka, jak i z bliska jest tak samo wyraźne. Możesz zapomnieć o zniekształceniach obrazu! Soczewki progresywne to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą ze sobą nosić dwóch par okularów. Dzięki soczewkom w każdej chwili i sytuacji widzisz dobrze.

PURE VISION 2 HD

Soczewki Pure Vision 2 HD są najpopularniejsze wśród produktów firmy Bausch&Lomb. Swoją sławę zyskały dzięki świetnym parametrom i unikalnej technologii. Przede wszystkim soczewki zostały zbudowane z materiału, który świetnie przepuszcza tlen do rogówki. Dzięki temu unikniesz podrażnień, a Twoje oczy będą zdrowe i lśniące. Jednak najważniejszą cechą tych soczewek jest dopisek HD, który nawiązuje do technologii High Definition. Soczewki gwarantują Ci wysoką jakość widzianego obrazu – bez efektu halo i aberracji. Soczewki redukują również wszelkie lśnienia i refleksy. To wszystko sprawia, że soczewki są bardzo komfortowe w noszeniu. Szczególnie są polecane osobom, które sporo czasu spędzają przed ekranem komputera lub pracują w miejscu gdzie panuje słabe oświetlenie.

SOCZEWKI PUREVISION OPINIE

Większość opinii na temat soczewek PureVision jakie można znaleźć chociażby w Internecie jest pozytywna. Wiele osób zwraca uwagę na to, że soczewki są bardzo komfortowe nawet podczas noszenia całodobowego. To dzięki nowoczesnym materiałom i technologiom soczewki są w stanie zapewnić Ci wygodę nawet po 30 dniach ciągłego noszenia. Oznacza to, że soczewki Pure Vision są naprawdę dobre pod względem jakości. Dlatego jeśli prowadzisz intensywny tryb życia lub Twoje oczy są wymagające to śmiało możesz wypróbować Pure Vision.  Zwłaszcza, że te soczewki wcale nie są drogie! Biorąc pod uwagę ich jakość oraz to, że możesz je nosić przez miesiąc bez zdejmowania to cena jest naprawdę atrakcyjna. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie wyżej wymienione soczewki Pure Vision w korzystnych cenach.

Oprócz jakości użytkownicy soczewek zwracają również uwagę na technologie zastosowane w soczewkach. Zwłaszcza chodzi tu o soczewki Pure Vision 2 HD, które znacznie ułatwiają pracę przy komputerze. Oczy po takiej wielogodzinnej pracy są mniej zmęczone i suche. Dlatego, gdy Twoja praca polega na wpatrywaniu się w ekran to warto rozważyć zakup tych właśnie soczewek.