Soczewki kontaktowe Dailies

Soczewki kontaktowe Dailies to produkt topowej firmy Alcon. Firma ta jest jednym z największych producentów soczewek jednodniowych! Nie da się zaprzeczyć, że soczewki Dailies zyskały swoją popularność dzięki komfortowi jaki dają oraz dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom. Dlatego nadają się one dla każdego kto chce nosić soczewki i oczekuje od nich wysokich parametrów.

Soczewki Dailies dzielą się na dwie rodziny – Aqua Comfort Plus oraz Total1. Między nimi występują różnice, dzięki czemu każdy może zdecydować, które z soczewek są bliżej jego sercu. Co więcej, wśród soczewek Dailies znajdziesz te korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność, jak i te korygujące astygmatyzm i presbiopię. To umożliwia korekcję wzroku każdemu.

Dla kogo są soczewki Dailies?

Soczewki jednodniowe są dla każdego kto nie ma czasu na pielęgnację soczewek i potrzebuje jednorazowego rozwiązania. Te soczewki pozwalają na wygodną korekcję bez dodatkowych płynów pielęgnacyjnych. Wystarczy, że założysz świeżą parę soczewek rano, a wieczorem je ściągniesz i po prostu wyrzucisz. Są idealnie również dla osób, które są aktywne na co dzień, np. uprawiają różne sporty lub pracują w trudnych warunkach. Dzięki codziennej wymianie soczewek jesteś w stanie zachować pełną higienę. Soczewki również nie są w stanie krępować twoich ruchów tak jak jest w przypadku okularów. Możesz śmiało cieszyć się pełnym zakresem ruchów bez obaw.

Soczewki jednodniowe Dailies przypadną szczególnie do gustu osobom, które oczekują czegoś więcej od soczewek. Zwłaszcza, gdy Twoim głównym wymogiem jest, np. odpowiednie nawilżenie. Dlatego soczewki Dailies dobrze sprawdza się u osób z problemem przesuszania się oczu lub pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach. Co więcej budowa tych soczewek ułatwia ich zakładanie i ściągnie. Jeśli szukasz soczewek, które spełnią Twoje oczekiwania oraz zaoferują Ci jeszcze więcej to Dailies są właśnie dla Ciebie! 

Soczewki jednodniowe Dailies - rodzaje

Soczewki jednodniowe Dailies dzielą się na dwie rodziny, w których zawarte są produkty do korekcji wszystkich wad wzroku. Każde z nich wyróżnia się innymi parametrami i zastosowanymi technologiami. Dzięki temu każdy użytkownik soczewek znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj i poznaj pełną charakterystykę soczewek Dailies!

Dailies AquaComfort PLUS

Te soczewki to idealne połączenie komfortu z odpowiednim nawilżeniem. Ich poziom uwodnienia to aż 69%! Daje to bardzo wysoką jakość widzenia i wygodę noszenia soczewek. Możesz zapomnieć o suchości oczu. Co ciekawe soczewki posiadają zaawansowaną technologię, dzięki której możliwe jest aktywowanie nawilżenia podczas mrugania! To zasługa specjalnych związków nawilżających, które uwalniają się pod wpływem mrugnięcia. Dlatego sprawdzą się idealnie wśród osób, które pracują w mocno ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach lub uprawiają wymagające sporty. Ten rodzaj soczewek występuje również  wersji dla astygmatyków – Dailies Aqua ComfortPlus Toric oraz w wersji dla osób ze starczowzrocznością – Dailies Aqua ComfortPlus Multifocal.

Dailies Total1

Dailies Total1 to wyjątkowe soczewki głównie ze względu na ich innowacyjną budowę. W centrum soczewki znajduje się materiał silikonowo-hydrożelowy, a na brzegach jest to materiał hydrożelowy. Dodatkowo zastosowano również gradient uwodnienia. Dzięki temu możliwe stało się połączenie wspaniałego komfortu z nawilżeniem. Co więcej soczewka Dailies Total1 jest wyjątkowo gładka jak na połączenie dwóch materiałów. To sprawia, że jest praktycznie nie wyczuwalna na oku. Soczewki znajdziesz również w wersji dla osób z presbiopią – Dailies Total1 Multifocal.

Soczewki Dailies jednodniowe - cena

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie rodzaje soczewek Dailies. Producent zadbał również o wielkości opakowań – masz do wyboru opakowania mniejsze po 30 sztuk oraz opakowania większe po 90 sztuk. Kupując większą ilość zapewniasz sobie zapas na jakiś czas, a cena jest bardziej atrakcyjna. To od Ciebie zależy, które opakowanie wybierzesz. A więc, ile kosztują soczewki Dailies? W naszej ofercie znajdziesz soczewki za mniej niż 55 złotych! To świetna cena za tak dobre soczewki jednodniowe.