Solo Care - płyn multifunkcyjny do Twoich soczewek

Nosisz soczewki kontaktowe? Wybierz płyn do pielęgnacji soczewek Solo Care, który podniesie Twój komfort i zadba o perfekcyjną dezynfekcję. Przejrzyj naszą ofertę i dobierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Już teraz sprawdź, czym dokładnie wyróżniają się płyny Solo Care, a następnie dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym, by zadbać o swoje oczy oraz o jakość soczewek kontaktowych.

Dlaczego opłaca się zakupić płyn do soczewek Solo Care?

Gdy regularnie będziesz używać płynów tej marki, to zwiększysz poziom nawilżenia soczewek aż o 90%. Szybko poczujesz różnicę i zyskasz komfort podczas noszenia szkieł kontaktowych.

Koniec z zanieczyszczeniami! Specjalnie opracowana formuła sprawia, że zyskujesz gwarancję pełnej dezynfekcji soczewek zaraz po użyciu preparatu Solo Care. Plyn do soczewek zawiera też prowitaminę B5, delikatnie pielęgnującą materiał, z którego wykonano szkła kontaktowe. Teraz Twoje soczewki pozostaną w doskonałym stanie przez długi czas.
Warto zaznaczyć jeszcze jedną zaletę płynów do soczewek Solo Care Aqua. Otóż dostępne są one w różnych pojemnościach, więc znajdziesz preparat idealny na wakacje – Solo Care 90 ml oraz większy, który będzie znacznie wydajniejszy i opłacalny finansowo – liczący 360 ml. Poza tym warto zwrócić uwagę również na zestawy płynów, gdyż możesz dzięki nim zaoszczędzić swoje pieniądze.

Solo Care płyn do soczewek – jaki wybrać?

Zdecydowanie do najpopularniejszych preparatów tej marki możemy zaliczyć płyn do soczewek Solo Care Aqua 360 ml. Od lat nasi klienci chętnie sięgają po ten preparat, bo jest skuteczny, dostępny w korzystnej cenie i podnosi ich komfort podczas noszenia na co dzień soczewek kontaktowych. Poznaj kluczowe zalety, którymi wyróżnia się każdy płyn do soczewek Solo Care Aqua.

Prosty i skuteczny skład zawierający m.in. prowitaminę B5, która dodatkowo tworzy warstwę ochroną na powierzchni soczewek. Dzięki temu dłużej możesz cieszyć się pełną ostrością widzenia. Kupiłeś soczewki miesięczne? W takim razie dobry płyn to podstawa, aby nosić je bez ryzyka infekcji i odpowiednio zadbać o ich stan.

Dokładna dezynfekcja to kolejny warty podkreślenia atut, wyróżniający ten produkt. Zastosowanie płynu Solo Care sprawia, że pozbędziesz się nie tylko bakterii, wirusów, grzybów, alergenów, ale również innych zanieczyszczeń, które nagromadziły się w ciągu dnia na powierzchni soczewek, ale też osadów białkowych.

Płyn Solo Care Aqua zawiera też system HydroLock, który sprawia, że zwiększa się poziom uwodnienia soczewek kontaktowych. Szybko odczujesz różnicę, bo szkła kontaktowe o wyższym poziomie nawilżenia zapewniają odczuwalnie większy komfort podczas noszenia soczewek.
Możesz myć swoje soczewki kontaktowe płynem tej marki na 2 sposoby – poprzez włożenie soczewek do pojemnika z płynem do dezynfekcji na ok. 4 godziny lub też wybierając szybszą opcję, polegającą na mechanicznym czyszczeniu soczewek kilkoma kroplami preparatu, a później na pozostawieniu ich na 5 minut w pojemniku z płynem do dezynfekcji.

Płyn Solo Care Aqua może być wykorzystywany również do przechowywania w nim soczewek i to nawet do 30 dni. To świetna opcja dla osób, które tylko raz na jakiś czas noszą szkła kontaktowe.

Płyn Solo Care – dla kogo?

Płyn Solo Care świetnie sprawdzi się dla osób, które noszą miękkie soczewki kontaktowe. Jeśli borykasz się do tego wszystkiego z uczuciem suchych oczu lub z innymi dyskomfortami podczas noszenia soczewek, to również opłaca Ci się wybrać właśnie ten produkt. Dzięki niemu Twoje oczy odzyskają lekkość, a do tego noszenie szkieł kontaktowych stanie się tak po prostu wygodne i to do tego stopnia, że możesz całkowicie zapomnieć, że masz je założone! Jednak uważaj, gdyż soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia w trybie dziennym należy ściągać przed pójściem spać według zaleceń producenta.

Po płyn do soczewek Solo Care Aqua chętnie sięgają osoby aktywne i poszukujące niezawodnego rozwiązania, które sprawi, że ich soczewki będą zawsze czyste i zapewnią wysoki poziom nawilżenia. Ty również właśnie tym się kierujesz, gdy poszukujesz płynów do soczewek? Zatem zajrzyj do naszej oferty i dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym!