Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Soczewki kwartalne

Osoby, które wolą często wymieniać soczewki, chętnie kupują modele jednorazowe. Prowadząc aktywny tryb życia, świetnie sprawdzają się szkła miesięczne. Jednak okazuje się, że masz znacznie więcej możliwości do wyboru. Ciekawym rozwiązaniem są soczewki 3 miesięczne. Możesz nosić je przez cały kwartał w trybie dziennym i nie martwić się o to, że zapomnisz kupić nowe soczewki. Skoro już wiesz, czym są soczewki kwartalne, przekonaj się teraz, że taka wygoda jest w zasięgu Twoich możliwości!

Dla kogo soczewki kwartalne?

Często zapominasz kupować nowe soczewki kontaktowe? Lubisz aktywność fizyczną, podróże lub żyjesz pełnią życia? Chcesz zaoszczędzić, a przy tym zyskać solidne szkła kontaktowe? Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałeś tak, to znaczy, że soczewki trzymiesięczne będą dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Nie pogardzą nimi także osoby, które cenią sobie wytrzymałość soczewek czy też komfort na wysokim poziomie.

Warto jeszcze na moment zatrzymać się przy tym, że soczewki 3 miesięczne wbrew pozorom mogą być świetną sprawą, gdy chcesz zaoszczędzić. Wystarczy, że porównasz cenę, którą musisz za nie zapłacić do modeli jednorazowych czy nawet do wysokiej jakości produktów miesięcznych, to zdasz sobie sprawę, że masz do czynienia ze świetną okazją. Nic nie tracisz pod względem jakości, ale zyskasz soczewki, dzięki którym wreszcie dostrzeżesz każdy detal otaczającego Cię świata, bez mrużenia oczu i noszenia okularów.

Pamiętaj jednak, że to modele przeznaczone dla osób regularnych, które będą pamiętały o tym, aby codziennie dbać o prawidłową pielęgnację soczewek. Jeśli zaniedbasz tę kwestię, to zwiększysz ryzyko pojawienia się u Ciebie nieprzyjemnych czy nawet groźnych infekcji. Ten rodzaj soczewek kwartalnych jest zdecydowanie stworzony dla osób obowiązkowych.

Jakie soczewki trzymiesięczne wybrać?

Prawdziwym liderem jest marka Zeiss, która oferuje jedne z najsolidniejszych soczewek kwartalnych na rynku. Modele Zeiss Contact Day90 Plus kosztuje mniej niż 80 zł i możesz bez obaw nosić je przez 90 dni w trybie dziennym. Oznacza to, że każdego dnia wieczorem należy je ściągnąć i dokładnie umyć płynem do dezynfekcji soczewek.
Soczewki marki Zeiss to modele sferyczne, miękkie przeznaczone dla krótkowidzów lub też dla dalekowidzów. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki. Soczewki przez 90 dni zapewniają odpowiedni komfort i nawilżenia, dzięki temu, że zostały wykonane z materiału, jakim jest Poly-Alkymethacrylat-NVP. Ogromną zaletą jest to, że zapewniają uwodnienie na poziomie aż 55%. Trudno znaleźć na rynku trwalsze soczewki.

Zalety soczewek trzymiesięcznych

Gdy postawisz na soczewki, które można nosić z powodzeniem przez 90 dni, możesz być pewien, że to modele solidne i stworzone z materiału, który mimo upływu czasu pozostaje w doskonałym stanie. Nowoczesna technologia, która została wykorzystana, sprawiła, że ten rodzaj soczewek kwartalnych  powoduje, że oczy przez cały dzień pozostają wypoczęte i odpowiednio nawilżone. Nie musisz obawiać się o dyskomfort, a dotychczasowy problem z suchymi oczami na pewno zniknie. Zresztą soczewki 3 miesięczne posiadają budową, która sprawia, że nawet pomimo ich eksploatacji nie grozi im odkształcenie.

Wszystkie te zalety są w zasięgu Twoich rąk i oczu. Warunki są dwa – musisz zdecydować się na kupienie tych modeli, a z drugiej strony też codziennie wieczorem konieczne jest mycie ich powierzchni specjalnym płynem. W ten sposób skutecznie usuniesz nagromadzony osad, zanieczyszczenia czy alergeny. Wtedy kolejnego dnia będziesz mógł ponownie założyć swoje super wytrzymałe i wygodne soczewki kwartalne.