SOCZEWKI KONTAKTOWE HORIEN

Soczewki kontaktowe Horien to idealna opcja dla osób, które szukają ekonomicznych rozwiązań. Ta marka postawiła na niezbyt drogie, ale dobre jakościowo produkty.

Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na cudowny komfort jaki dają soczewki. Zwłaszcza, że soczewki kontaktowe są uznawane za najwygodniejszą formę korekcji wzroku. To wszystko za sprawą dwóch aspektów: swobody ruchu oraz niewidocznej korekcji.

Oznacza to, że nosząc soczewki kontaktowe nikt nie wie, że borykasz się z wadą wzroku i że możesz nawet uprawiać sport bez obaw, że zniszczysz, np. okulary.

W naszym sklepie znajdziesz soczewki Horien przeznaczone dla osób z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Oprócz tego możesz zakupić od razu płyn pielęgnacyjny tej marki oraz krople nawilżające. Warto także szukać korzystnych cenowo zestawów, w których znajdziesz soczewki i płyn. Jeśli jesteś osobą oszczędną to tego typu zestawy będą dla Ciebie najkorzystniejsze.

SOCZEWKI HORIEN MIESIĘCZNE

Miesięczne soczewki marki Horien posiadają wiele zalet, które na pewno przypadną do gustu nie jednej osobie. Przede wszystkim są to miękkie soczewki hydrożelowe, które możesz nosić przez 30 dni w trybie dziennym.

Posiadają one jasnoniebieskie zabarwienie, które ma ułatwić Ci założenie soczewek. Bez obaw, zabarwienie to nie wpływa na kolor oczu. Oprócz tego warto zaznaczyć, że soczewki miesięczne Horien Disposable są wykonywane w precyzyjnej technologii odlewu. Co to oznacza? Soczewka ma idealny kształt pasujący do rogówki oka, dzięki czemu podczas noszenia soczewki nie uwierają. Soczewki zapewniają także świetną ostrość widzenia poprzez eliminację aberracji.

Decydując się na miesięczne soczewki Horien musisz pamiętać także o dokupieniu płynu pielęgnacyjnego. Bez niego nie będziesz w stanie przechowywać soczewek i nie zachowasz pełnej higieny. To szczególnie ważne w przypadku soczewek wielokrotnego użytku.

KOMU SPRAWDZĄ SIĘ SOCZEWKI HORIEN?

Zastanawiasz się czy soczewki Horien są dla Ciebie? Najlepiej sprawdzą się u:

  • osób, które poszukują ekonomicznych rozwiązań,
  • osób preferujących soczewki hydrożelowe,
  • osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z soczewkami,
  • osób, które poszukują tanich soczewek gwarantujących optymalny komfort,
  • wszystkich, których wada wzroku to krótkowzroczność lub dalekowzroczność.

PŁYN DO SOCZEWEK HORIEN

Każdy użytkownik soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku wie, że bez płynu nie ma możliwości ich noszenia. Jest to niezbędny element, który nie tylko czyści, ale też nawilża soczewki. A jaki jest płyn Horien? To bardzo dobry jakościowo płyn, którego zaletą jest cena. Mała wersja płynu Horien Multi-Purpose Solution kosztuje już około 10 złotych.

Płyn Horien nie tylko wyczyści i zdezynfekuje Twoje soczewki, ale także kompleksowo je nawilży. Dzięki temu możesz przedłużyć swój komfort noszenia soczewek nawet o parę godzin. To szczególnie duży plus zwłaszcza gdy Twoje oczy są wystawiane na trudne warunki.

KROPLE DO OCZU HORIEN

Dla niektórych krople do oczu to nieodłączny element podczas noszenia soczewek. Tyczy się to zwłaszcza osób, które mają problemy z suchością oczu. Lecz krople przydają się także w trudnych dla naszych oczu sytuacjach. Zwłaszcza, gdy przebywamy w klimatyzowanych i mocno ogrzewanych pomieszczeniach, czy w miejscu, gdzie jest dużo kurzu i pyłu.

Osoby, które pracują wiele godzin dziennie przed ekranem komputera również powinny stosować krople.

Krople do oczu marki Horien zadbają przede wszystkim o odpowiednie nawilżenie Twoich oczu. To szczególnie ważne podczas noszenia soczewek.

Krople Horien możesz stosować z miękkimi soczewkami kontaktowymi – takimi jakimi są właśnie Horien Disposable. Z pewnością krople przyniosą ulgę suchym i zmęczonym oczom. To za sprawą substancji sodium hyaluronate, która skutecznie łagodzi podrażnienia i znacząco zmniejsza suchość. Dlatego warto stosować krople podczas noszenia soczewek.

SOCZEWKI HORIEN – OPINIE I CENY

Szukając soczewek na pewno spotykasz się z opiniami innych użytkowników. Warto czasem brać je pod uwagę podczas wyboru. Inne osoby mogą zwracać uwagę na różne aspekty noszenia danych soczewek, których nie znajdziesz w opisie na opakowaniu.

W przypadku soczewek marki Horien napotkasz się w większości na pozytywne opinie i komentarze. Osoby, które wypróbowały soczewki tej marki zwracają uwagę na optymalny komfort i atrakcyjną cenę. To dwa aspekty, które działają na duży plus soczewek Horien.

Jedno opakowanie miesięcznych soczewek Horien kosztuje już około 17-20 złotych. Za tą cenę kupisz 3 sztuki soczewek, a więc za zapas na trzy miesiące wydasz nie więcej niż 40 złotych. To jedna z bardziej atrakcyjnych ofert soczewek. Oczywiście do zakupu soczewek należy doliczyć również koszt płynu pielęgnacyjnego. W ten sposób zapewnisz sobie pełen zestaw soczewek na cały kwartał!

W naszym sklepie znajdziesz zarówno soczewki marki Horien, jak i płyn oraz krople. Dzięki temu możesz skompletować cały zestaw produktów tylko jednej marki. W ten sposób zyskasz pewność, że produkty są ze sobą kompatybilne i zapewnią Ci najwyższą jakość.