EyeLove Comfort 500 ml

34,99 
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Cenisz komfort podobnie jak my. Tak samo jak Twoje oczy. Właśnie dla takich osób powstał płyn EyeLove Comfort - dla kochających komfort i wygodę.

Jeśli jesteś już użytkownikiem soczewek kontaktowych od dłuższego czasu, na pewno próbowałeś już wielu produktów do ich czyszczenia i dezynfekcji. Wiesz jakie cechy powinien mieć idealny płyn pielęgnacyjny, by oczy czuły się bardziej komfortowo i świeżo. EyeLove Comfort da Tobie i Twoim oczom wszystkiego czego potrzebujesz, by nosić soczewki kontaktowe z większą przyjemnością.

Polecany jest do wszystkich soczewek kontaktowych miękkich (a więc wszystkich jakie posiadamy w naszym sklepie).

Unikalne połączenie składników nawilżających i czyszczących pomaga utrzymać nasze szkła kontaktowe w świeżości i czystości, dzięki czemu dłużej odczuwamy komfort. Systematyczna pielęgnacja soczewek w płynie EyeLove Comfort minimalizuje osady białkowo-lipidowe jakie osiadają na powierzchni soczewek wraz z upływem czasu.

Nawilżanie

Zawarta w składzie płynu EyeLove Comfort pochodna celulozy (hydroksypropylometylocelulozę), ochrania soczewki przed szybką utratą nawilżenia i odwodnieniem. Przywiera ona do powierzchni soczewki dzięki sile elektrostatycznej.

Dłużej czyste

Z badań klinicznych wynika, że czas noszenia soczewek kontaktowych czyszczonych w płynie EyeLove Comfort, jest dłuższy o średnio 2 godziny niż w przypadku innych płynów wielofunkcyjnych. Większe nawilżenie to bowiem wyższy komfort i wygoda oraz mniejsze prawdopodobieństwo odczuwania suchego oka.

Skład: chlorek sodu, kwas borowy, tetraboran sodu, cytrynian sodu, poloksamer, metylohydroksypropyloceluloza, wersenian disodu, 0,002%, biguanid poliheksametylenowy 0,0001%, woda oczyszczona.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane