EyeLove Comfort PLUS 500 ml (z hialuronianem sodu!)

37,99 
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Nadal rozglądasz się w poszukiwaniu dobrej jakości płynu do soczewek? Wszystkie dotychczasowe produkty nie pomagały na odczuwanie suchości oka oraz dyskomfortu? Idealny dla Ciebie będzie płyn pielęgnacyjny najwyższej klasy - EyeLove Comfort PLUS z dodatkiem hialuronianu sodu.
 
Jak tylko wypróbujesz ten płyn do soczewek, poczujesz różnicę na lepsze i pozostaniesz przy tym wyborze na długo. EyeLove Comfort PLUS to nie tylko czyszczenie i dezynfekcja szkieł kontaktowych, ale również skutecznie nawilżał.
 

Dlaczego EyeLove Comfort PLUS jest taki wyjątkowy?

  • Zapewnia długotrwały efekt nawilżenia, nawet przez 12 godzin noszenia,
  • minimalizuje ryzyko zaczerwienień i suchości oczu, dzięki obecności w składzie hialuronianu sodu,
  • nie wymaga dodatkowego pocierania soczewki podczas pielęgnacji (należy jednak pamiętać, że pocieranie da dodatkową gwarancję czystości)
Sekretem płynu EyeLove Comfort PLUS jest obecność w składzie hialuronianu sodu. Ma on zdolności regeneracyjne oraz nawilżające, dzięki czemu pozytywnie wpływa na komfort i odświeżenie. Z uwagi na to, że hialuronian sodu jest naturalnym składnikiem nawilżającym, mającym zdolność wiązania wody jest wspaniale tolerowany przez ludzkie oko. Polecany jest nawet osobom o bardzo wrażliwych oczach.
 
Jaki jest hialuronian sodu?
 
Hialuronian sodu sprawia, że płyn EyeLove Comfort PLUS łączy się z naturalnym filmem łzowym wydzielanym przez nasze oko, dzięki czemu zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom oka. Tworzy bowiem powłokę na powierzchni gałki ocznej, która sprawia, że soczewka czyszczona w płynie EyeLove Comfort PLUS jest nawilżona średnio o 3 godziny więcej niż w przypadku innych płynów pielęgnacyjnych.
 
EyeLove Comfort Plus vs. EyeLove Comfort
 
EyeLove Comfort Plus polecamy osobom poszukującym produktu z najwyższej półki jeśli chodzi o jakość. Oba płyny różnią się od siebie przede wszystkim obecnością w składzie hialuronianu sodu, który zapewnia dodatkowe nawilżenie soczewki.
 
Skład:
 
chlorek sodu, kwas borowy, tetraboran sodu, cytrynian sodu, poloksamer 407, kwas hialuronowy, wersenian disodu 0,02%, biguanid poliheksametylenowy 0,0001%, woda oczyszczona
 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane