EyeLove Perfect 6 sztuk

109,99 

Moc: Ilość:
wysyłka proszę wybrać parametry

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Najnowszy produkt marki EyeLove - w tej odsłonie soczewki są dedykowane osobom noszącym soczewki miesięczne. EyeLove Perfect to silikonowo-hydrożelowe szkła kontaktowe dla osób, które często korzystają z tego typu korekcji i oczekują komfortu przez cały dzień.

Co wyróżnia EyeLove Perfect?

Najnowszy produkt miesięczny od EyeLove ma specjalną asferyczną konstrukcję, która zapobiega aberracjom widzianego obrazu. To przekłada się na jakość widzenia od początku dnia aż po jego koniec. Ponadto budowa soczewki EyeLove Perfect sprawia, że eliminowany jest efekt halo i olśnień. Dzięki temu nawet w trudniejszych warunkach widzenie jest dobre. 

Soczewki miesięczne korygujące krótkowzroczność i nadwzroczność mają też wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu oraz dużą zawartość wody. To te aspekty mają bezpośredni wpływ na odczuwany przez Ciebie komfort, ale też na zachowane zdrowie oczu.

Soczewki EyeLove Perfect mogą być noszone w trybie dziennym - wtedy należy przed pójściem spać zdjąć je z oczu i przechować w płynie pielęgnacyjnym. Możesz też przez tydzień użytkować je w trybie dzień-noc, jeśli tak Tobie wygodnie. W takim przypadku po tygodniu należy zdjąć soczewki z oczu na noc, poddac je pielęgnacji i przechować je przez noc w pojemniczku. Dzięki temu Twoje oczy odpoczywają a soczewki poddane zostają dezynfekcji i wyczyszczeniu. Po przerwie znów możesz założyć je na oczy.

Soczewki EyeLove Perfect mają delikatnie niebieskie zabarwienie, dzięki temu łatwo je się zakłada. Dzięki temu oszczędzasz kilka sekund w trakcie dnia.

Wypróbuj najnowszy produkt od EyeLove i daj się zaskoczyć jakością i komfortem, jaki zapewnią Tobie EyeLove Perfect.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane