Pure Vision Multifocal 6 szt.

164,99 

Moc: Addycja: Ilość:
wysyłka proszę wybrać parametry

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 

Soczewki wieloogniskowe PureVision Multi-Focal pomagają korygować zjawisko prezbiopii pojawiające się w sposób naturalny u osób powyżej 40 roku życia. Pozwalają na doskonałe widzenie zarówno z bliska, daleka jak również w odległościach pośrednich.

Mogą być stosowane zarówno w trybie dziennym jak i całodobowym (dzień i noc).

Soczewki kontaktowe PureVision Multi-Focal są pierwszymi soczewkami wieloogniskowymi wykonanymi z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego Aergel, zapewniając doskonałą transmisyjność tlenu, co wpływa na duży komfort noszenia. To szczególnie ważne dla osób ze starczowzrocznością, których oczy potrzebują o wiele więcej nawilżenia i dostępu do tlenu.

Dzięki redukcji aberracji sferycznej możliwe jest widzenie z dużych odległości, a szeroka strefa mocy pośrednich i zwiększenie głębi pola zapewnia wyjątkową jakość widzenia. Z kolei widzenie z małych odległości jest korygowane progresywnie i pozwala na wyraźne widzenie bliskich przedmiotów, dzięki łagodnym zintegrowanym przejściom i asferycznemu układowi mocy strefie centralnej soczewki.

Dzięki tym wszystkim zaletom możesz zapomnieć o dwóch parach okularów. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w jednej soczewce! 

Dla kogo są soczewki Pure Vision Multi-focal:

  • dla osób, które miewają problemy z zakładaniem i ściąganiem soczewek,
  • dla osób, które stawiają na komfort, wygodę i swobodę jaką dają soczewki kontaktowe
  • dla osób, które chcą widzieć idealnie niezależnie od odległości przedmiotów
     
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane