Soczewki EyeLove Supreme PRO 6 sztuk

109,99 
Wybierz Moc:
Ilość
wysyłka Proszę wybrać parametry

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Pierwsze soczewki całodobowe w portfolio marki EyeLove i już pokochały je oczy wielu użytkowników w Polsce. EyeLove Supreme PRO to miesięczne soczewki, które korygują wadę krótkowzroczności i nadwzroczności. Możesz nosić je przez miesiąc tylko w dzień lub także w nocy, jeśli tylko masz ochotę.

Dlaczego warto wypróbować EyeLove Supreme PRO?

EyeLove Supreme PRO zostały wykonane z materiału łączącego silikon i hydrożel. To najzdrowsza wersja tworzywa, z jakiego mogą zostać zrobione soczewki kontaktowe. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z soczewkami całodobowymi, jak EyeLove Supreme PRO. Takie produkty powinny posiadać jak najlepsze parametry tlenoprzepuszczalności, ponieważ do wnętrza oka dociera więcej tlenu a to przekłada się na wygodę i zdrowie oka.

Soczewki EyeLove Supreme PRO są ponadto wysoko uwodnione, ponieważ aż w 48%. Posiadają również większą odporność na osady gromadzące się na ich powierzchni, dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom materiału. Asferyczna konstrukcja EyeLove Supreme PRO eliminuje ewentualne aberracje (zniekształcenia) obrazu, więc widzenie jest zawsze wyraźne i ostre.

Dla kogo mogą być najlepsze soczewki EyeLove Supreme PRO?

Nowość w rodzinie EyeLove jest dedykowana wszystkim osobom, które noszą soczewki wielokrotnego użytku przez wiele godzin. Doskonale spiszą się gdy wykonujesz pracę zmianową lub wstajesz często w nocy i chcesz widzieć wyraźnie. EyeLove Supreme PRO to doskonały pomysł również dla osób, które drzemią w ciągu dnia lub śpią w soczewkach.

Wypróbuj te soczewki całodobowe i przekonaj się, że Twoje oczy zasługują na więcej!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane