Soczewki Soflens Daily Disposable 30 szt.

46,99 

Moc: Ilość:
wysyłka Proszę wybrać parametry

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 

Jednodniowe soczewki kontaktowe Soflens Daily Disposable oferowane przez firmę Bausch&Lomb będą odpowiadać nawet najbardziej wymagającym osobom. Soczewki pomagają w utrzymaniu optymalnego nawilżenia, co przekłada się na wygodne ich noszenia. Na pewno nie dojdzie do żadnych podrażnień, ani zaczerwienień. 

Soczewki Soflens Daily Disposable wyróżniają się na tle innych swoją nowoczesną konstrukcją, dzięki której skorygowana zostaje niezdolność ludzkiego oka do skupienia promieni, które przechodzą przez źrenicę w jednym punkcie. Wybierając te soczewki, mamy pewność dobrej ostrości i wysokiej rozdzielczości o każdej porze dnia, niezależnie od natężenia światła.

Soczewki Soflens Daily zostały stworzone przez znanego producenta Bausch&Lomb, który ma ugruntowaną pozycję na rynku. Dzięki temu masz pewność, że soczewki są w pełni bezpieczne i ogólnodostępne.

Naturalnie soczewki Soflens Daily Disposable jako soczewki jednodniowe nie wymagają żadnej pielęgnacji, czyszczenia albo dezynfekcji. Każdego dnia zakładamy po prostu nową parę soczewek. Dzięki temu możesz oszczędzić czas i pieniądze. Soczewki jednodniowe to także świetna alternatywa dla osób, które chcą nosić soczewki okazjonalnie.

Dzięki uwodnieniu na poziomie 59% oraz przepuszczalności tlenu na poziomie 24 Dk/t soczewki Soflens Daily nadaja się idealnie dla osób, które szukają optymalnego komfortu. 

Jeśli szukasz soczewek, które są atrakcyjne cenowo i niosą za sobą optymalny komfort to Soflens Daily są właśnie dla Ciebie! 

 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane