TOTAL30® MULTIFOCAL 3 szt.

119,99 

Moc: Addycja: Ilość:
wysyłka proszę wybrać parametry

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Total30 Multifocal® 3 szt. – soczewki progresywne miesięczne najnowszej generacji

Jeden z najbardziej renomowanych producentów soczewek kontaktowych Alcon powraca z nowością – to progresywne soczewki miesięczne Total30 Multifocal® przeznaczone dla osób, które zmagają się ze starczowzrocznością. Dzięki nim będziesz w stanie czytać, oglądać film, prowadzić samochód czy korzystać z telefonu z idealną ostrością widzenia w każdej sytuacji!

Soczewki progresywne Total30 Multifocal® – kluczowe cechy

Technologia Water Gradient®

Soczewki Total30 Multifocal® charakteryzują się wspaniałym komfortem noszenia – jednak czemu to zawdzięczają? Jest tak za sprawą m.in. innowacyjnej technologii „gradientu wodnego” – oznacza ona, że poziom uwodnienia soczewki płynnie przechodzi od 33% w jej centrum, aż do niemal 100% na jej zewnętrznej powierzchni. Dzięki temu oko jest w stanie utrzymać optymalny poziom nawilżenia nawet po wielu godzinach!

Technologia Celligent®

Kolejną cechą, o którą zostały wzbogacone soczewki, jest technologia biomimetyczna. Dzięki niej budowa strukturalna soczewki odpowiada budowie komórek nabłonkowych rogówki. Sprawia to, że szkła kontaktowe są całkowicie neutralna dla oka – nie powodują podrażnień czy uwierania i pozostaje zupełnie niewyczuwalna nawet po całym dniu noszenia!

Filtr UV oraz HEVL

Nadmiar promieni ultrafioletowych oraz światła niebieskiego emitowanego przez ekrany urządzeń elektronicznych szkodzi oczom. Właśnie dlatego producent Alcon zawarł w swoich nowych soczewkach progresywnych specjalne filtry UV oraz HEVL (high-energy visible light). Możesz być więc pewien, że gdy masz soczewki na oczach, Twoja rogówka i siatkówka jest chroniona przed ich negatywnym wpływem – to doskonałe dopełnienie codziennej ochrony za pomocą okularów przeciwsłonecznych.

Total30 Multifocal® 3 szt. – dlaczego warto je wybrać?

Nowe soczewki progresywne miesięczne producenta Alcon to coś o wiele więcej, niż tylko doskonała korekcja wzroku. To również ochrona oczu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, najwyższy komfort i dbanie o zdrowie swojego narządu wzroku. Nosząc szkła kontaktowe Total30 Multifocal® nie musisz martwić się o suchość oczu czy podwyższone ryzyko infekcji.

Dodatkowo najnowszej generacji materiał silikonowo-hydrożelowy zapewnia optymalny dopływ tlenu do rogówki przez cały dzień noszenia – zapomnij o nieprzyjemnym i groźnym niedotlenieniu rogówki. Z tymi wszystkimi cechami, soczewki progresywne Total30 Multifocal® z pewnością staną się Twoją nową ulubioną metodą korekcji starczowzroczności!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane