Acuvue Oasys for Astigmatism 6 szt.

94,99 

Moc: Moc cylindra: Oś: Ilość:
wysyłka proszę wybrać parametry

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 5 na 6 (opinii: 4) DODAJ OPINIĘ

Drogi Kliencie! Liczba dostępnych parametrów Acuvue Oasys for Astigmatism została w ostatnich tygodniach ograniczona przez producenta. W związku z tym, nie wszystkie będą dostępne w momencie zamówienia. Przepraszamy za niedogodności!80% parametrów Acuvue Oasys for Astigmatism posiadamy w naszym magazynie
Wysyłka w 24h!

*pozostałe parametry wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych


Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys for Astigmatism to specjalne soczewki dla astygmatyków.

Wykonane są one z nowoczesnego materiału Senofilcon A, który zawiera 38% wody i pozwala na dokładne dopasowanie soczewki. Dodatkowo przy produkcji soczewek zastosowano naturalnie nowoczesną technologię HYDRACLEAR PLUS, dzięki której soczewki stale pozostają optymalnie uwodnione.

Co istotne, wykorzystano tutaj także ASD (Accelerated Stabilisation Design - Projekt Przyspieszonej Stabilizacji) – za sprawą tej konstrukcji soczewka utrzymuje się w odpowiedniej pozycji dzięki wykorzystaniu siły mrugnięć. Czas jej stabilizacji nie przekracza 60 sekund.

Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism cechują się wysoką przepuszczalnością tlenu: 98% przy otwartych oczach i 95% przy oczach zamkniętych. Można je nosić zarówno w trybie dziennym (przez dwa tygodnie), jak i w trybie przedłużonym – przez tydzień (bez zdejmowania ich na noc).

Dodatkową zaletą soczewek Acuvue Oasys for Astigmatism jest filtr UV, który chroni nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. To szczególnie przydatna cecha dla osób, które sporo czasu spędzają na zewnątrz. 

 

 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Opinia
Bardzo dobry kontakt szybka dostawa i niskie ceny polecam :) jakość produktu idealna
napisał/a: soczewki
Tutaj zamawiam od lat i zawsze jest porządnie ! Polecam
napisał/a: tanio i szybko
Tutaj znalazłam interesujące mnie soczewki w najniższej cenie. Poza tym szybka wysyłka i możliwość dostawy paczkomatem. Polecam!
napisał/a: Opinia
Polecam strone jak i same soczewki. Szybka wysyłka i dostawa, a produkt z długą datą ważności. Szczerze polecam.
Pokazuje 1-4 z 4 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane