Soczewki EyeLove Supreme PRO 3 sztuki

56,99 
Wybierz Moc:
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Forma Płatności
Formy płatności dostepne w naszym sklepie:
- szybkie płatności PayU
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

Sposób dostawy
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:
- Pocztex kurier (przedpłata - 17,99 zł, pobranie - 19,99 zł)
- Paczkomatów InPost (przedpłata - 16,99 zł)
- Orlen Paczka (przedpłata - 15,99 zł, pobranie - 18,99 zł)

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@swiatsoczewek.com , telefon: 22 113 44 45) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontakt mailowy: kontakt@swiatsoczewek.com lub poporzez kontakt listowny:

SwiatSoczewek.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

Pliki do pobrania:

  • oświadczenie o odstąpieniu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • pouczenie - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz zwrotu - pobierz .PDF  lub  .DOC
  • formularz reklamacji - pobierz .PDF  lub  .DOC

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich) informujemy, iż istnieje możliwość pozasądowego rozstrzygania sporów online przez niezależnych mediatorów, co umożliwi konsumentom złożenie skargi online na działaność przedsiębiorców, związaną z zawieraną przez Internet umową sprzedaży.
Skargi można składać za pośrednictwem platformy elektronicznej, która działa pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/ (uruchomienie platformy przewidziane jest na dzień 15 lutego 2016 r.)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Nowe soczewki miesięczne całodobowe od EyeLove! Możesz nosić je na dwa sposoby. Tylko w dzień przez cały miesiąc lub w trybie dzień i noc przez taki sam okres czasu. EyeLove Supreme PRO możesz użytkować także przez 24 godziny na dobę. To oznacza, że w tych soczewkach możesz bez problemu również spać.

Dlaczego warto rozważyć wybór EyeLove Supreme PRO?

EyeLove Supreme PRO przeznaczone są do korygowania wad sferycznych, czyli krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Zostały wyprodukowane przez znanego producenta z materiału silikonowo-hydrożelowego. Najnowsze technologie produkcji pozwoliły uzyskać soczewki miesięczne o bardzo wysokiej przepuszczalności tlenu do rogówki na poziomie 160 Dk/t oraz uwodnieniu 48%.

Jeśli nie jesteś fanem noszenia soczewek w trybie całodobowym, takie soczewki jak EyeLove Supreme PRO doskonale sprawdzą się również jako soczewki dzienne. Dzięki temu, że są przeznaczone do użytkowania dzień i noc, są dłużej komfortowe w trakcie codziennego noszenia. Doskonale zatem sprawdzą się dla Ciebie jeśli zdarza się Tobie mieć soczewki na oczach nawet 16 godzin w trakcie doby. Będą doskonałym wyborem również wtedy, gdy lubisz drzemać w trakcie dnia lub masz pracę zmianową.

Przekonaj się sam, że soczewki EyeLove Supreme PRO, to wysokiej jakości produkt, który sprosta wymaganiom, nawet najbardziej wymagającym użytkownikom szkieł kontaktowych!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane